telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-10-05 baseinas 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Frankofonija – tarptautinė organizacija, vienijanti šalis ir regionus, kurių kalba yra prancūzų ir kur šios kalbos yra mokomasi. Ši diena minima kovo 20 dieną. Lietuva įstojo į tarptautinę Frankofonijos organizaciją stebėtojos teisėmis 1999 metų rugsėjo mėnesį.

2015 metų kovo 17 dieną Velžio gimnazijoje vyko rajoninė Frankofonijos šventė, kurioje dalyvavo Ramygalos, Raguvos, Smilgių gimnazijų mokiniai, besimokantys prancūzų kalbos, ir jų mokytojai. Velžio gimnazijai atstovavo 6a klasės mokiniai.

Menines programėles parodė visų gimnazijų komandos. Mokiniai vaidino, šoko, dainavo prancūzų kalba. Mūsų gimnazijos 6a kl. mokiniai – Kamilė, Laura, Enrika, Ieva, Ugnė, Ramunė, Matas, Jokūbas, Kotryna ir Greta – gražia prancūzų kalba papasakojo apie save, savo pomėgius, suvaidino skaičiuotę ir padainavo dainelę Freres Jacques. Matas ir Jokūbas parodė skaidres iš kelionės į Paryžių.

Prancūzės Émily Hoffmann ir Leslie Benoist papasakojo apie savanorystę ir padainavo prancūziškų dainų. Po to visos komandos žiūrėjo 30 min. filmuką „Mažojo princo kelionė į laiko planetą" pagal Antoine de Saint Exupéry kūrinį, piešė iliustracijas. Mūsų gimnazijos šeštokių Enrikos Stundžytės ir Gretos Zimnickaitės nupieštai liustracijai vertinimo komisija skyrė III-ą vietą. Andrėja Žilytė, 7a kl. mokinė, prancūzų kalbos mokosi būrelyje. Apsilankiusi Paryžiuje ji surengė nuotraukų parodą „Mano kelionė į Paryžių" mokyklos ketvirtame aukšte.

Dalyvavimas Frankofonijos šventėje suteikė progą prancūzų kalbą besimokantiems mokiniams parodyti kalbinius gebėjimus, skatino atskleisti kūrybiškumą, saviraišką užsienio kalba.

 

 

Regina Tijunonytė, prancūzų kalbos mokytoja metodininkė

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata