telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Rajono chemijos olimpiados prizininkė

Smiltė Burmonaitė, Ib kl.  – II v.

 

Rajono anglų k. olimpiados prizininkai

Goda Narkutė, IIIb kl. – I v.,

Arnas Kadys, IIIb kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-16 VirvesTraukimas 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Kovo mėnesį Panevėžio rajono Velžio gimnazijos mokiniai kelionėje į Strasbūrą ne tik patyrė neišdildomų įspūdžių, įgijo žinių ir patirties, bet ir turėjo gal vieną kartą gyvenime pasitaikiusią galimybę susitikti su europarlamentaru Antanu Guoga jo paties rezidencijoje. Beja, šis susitikimas įvyko tik verslininko J. Katino dėka.

Su dar neišblėsusiomis emocijomis ir degančiu noru sužinoti daugiau jaunieji politikai iš Europos Parlamento skubėjo į Belgiją, bet ne apžiūrėti žymių pastatų ar vietų, o susitikti su visame pasaulyje žinomu pokerio žaidėju ir politiku Antanu Guoga. Šis mokinius pasitiko itin svetingai ir šiltai. Akivaizdu, jog tokioje aplinkoje, kai net pats milijonierius buvo visiškai atsipalaidavęs ir kasdieniškas, mokiniai taip pat elgėsi natūraliai, šiltai ir nebijojo nuoširdžiai paklausti, kas jiems rūpėjo, bei šiaip šnekučiuotis su tokiu įdomiu žmogumi.

Iš Antano Guogos Euroscolos projekto dalyviai gavo nemažai patarimų, išgirdo tikrų ir nuoširdžių istorijų bei turėjo progą diskutuoti tokiomis svarbiomis temomis, kaip šauktiniai į kariuomenę. Politikas negailėjo ir pagyrų mums, maloniai džiaugėsi, kad Lietuvoje yra tokio veiklaus ir iniciatyvaus jaunimo.

Svečiavimasis baigėsi dvyliktokių padėkos žodžiais, liaudiška daina bei draugiškais rankų paspaudimais. Taip pat mokiniai nepraleido progos nusifotografuoti su žymiuoju politiku ir pasidaryti asmenukių. Džiaugiamės, jog dėka tokių žmonių, kaip Antanas Guoga, jaunuoliai įgauna vis daugiau patirties bei įkvėpimo kurti ir turtinti mūsų tėvynę Lietuvą.

 

M.Blinstrubytė,
IIa klasės mokinė

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata