telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-25 Biblioteka 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Šimtametės Kaziuko mugės tradicijos nebe vienerius metus gyvos ir Velžio gimnazijoje. Vos praūžus Kalėdų karnavalams, mokiniai pradeda kalbėtis, kokios srities prekybininku taps per Kaziuko mugę, ką pirks, mainys, vieni kitiems dovanos, palydėdami nuoširdžiais linkėjimais.

Kovo 4-ąją, Švento Kazimiero dieną, gimnazijoje surengta integruota pradinių klasių netradicinio ugdymo diena „Su pavasario švente sveikina Kazys Tave!". Kaip sako šio projekto vadovas, pradinių klasių mokytojas metodininkas Jonas Marcinkevičius, norėjosi, kad vaikai kuo daugiau sužinotų apie senąsias Kazimierinių tradicijas, ir nenuvykę į didžiąją Kaziuko mugę sostinėje pajustų jos dvasią ir, svarbiausia, taptų aktyviais jos dalyviais. Todėl pradinukai patys išpuošė mugės aplinką, karpė, dažė, spalvino – žodžiu, ruošėsi rimtai.

Kazimierinių rytą gerą nuotaiką suteikė į gimnaziją atvažiavę Latvijos lietuvių cirko „Alan" artistai, parodę įspūdingą programą. Surengta ir pamokėlė „Kazimierinių tradicijos Lietuvoje". Po pietų visi sugužėjo į Smilgių kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškos muzikos kapelos „Smilgenė" koncertą. Smagiausia dalis – Kaziuko mugė „Pirksiu, parduosiu, dykai atiduosiu". Ko tik joje nebuvo: įvairiausių kepinių, puoštų ir cinamonais gardintų, naminių ledinukų, rankų darbo papuošalų, džiovintų obuolių ir rūkytos dešros rimtesnio maisto mėgėjams. Savas gėrybes pardavę mokiniai skubėjo iš draugų ko nors naujo įsigyti, o visą mugę apėję mokytojai nustebę vienas į kitą žvalgėsi: rodos, tiek nemažai pinigėlių kišenėje buvę, bet nei cento nelikę – tiek daug pagundų ant prekystalių radę.

 

Savaitraščio „Tėvynė“ korespondentė Birutė Kronienė

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata