telefonas     (8 45) 595 324                         email     rastine@velzio.panevezys.lm.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

 Šalies 1–4 kl. piešinių konkurso „Kalėdinis sapnas“ prizininkės

Elysia Ogbebor, 1b kl.  – II v.

Gabrielė Žilinskaitė, 1b kl. – III v.

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-15 sveikata1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Atvira diskusija apie savanorystę ES šalyse ir Lietuvoje „Ar duodamas gauni daugiau?" Velžio gimnazijoje

Savanorystė – tai laiko švaistymas ar savęs išbandymas srityje, kurioje nori tobulėti? Vis daugiau jaunų žmonių pasirenka darbą, už kurį negauna materialinio atlygio. Nepaisant pastarojo fakto, savanorišką veiklą renkasi įvairaus amžiaus žmonės, skiria savo laiką, pastangas, sukauptą patirtį, kitaip sakant, viską, kuo gali būti naudingi, nelaukdami piniginio atlygio. Kuo savanorystė patraukli? Kodėl verta tapti savanoriu ir padėti visuomenei? Apie savanoriškos veiklos neįkainojamą naudą vasario ketvirtosios rytmetį sutiko pasidalinti Panevėžio rajono savivaldybės viešoje bibliotekoje dirbanti EST savanorė Nadja Huber iš Vokietijos ir savanorė lietuvė Paula, dirbanti Molainių bibliotekoje. Merginos su I ir II gimnazijos klasių mokiniais pasidalino savo patirtimi apie savanorystę, papasakojo, kuo gyvena ir ką veikia savanoriaudamos.

Nors Lietuvoje vis dar vyrauja tendencija nežinoti, kas yra savanoris, siaubą kelia mintis ir sunku suprasti, kaip jis gali dirbti be piniginio atlygio. Nadia ir Paula įvardijo, jog daug smagiau už darbą gauti ne piniginį atlygį, o tai, kas neįkainojama – džiaugsmą! Juk vienas iš didžiausių gyvenimo džiaugsmų ir yra dalintis su kitais tuo, ką turi geriausio – padėti kitam. Tad jeigu svarstote apie galimybę daryti gerus darbus, nedvejokite ir įsiliekite į malonių žmonių, bendraminčių ratą! Daugiau informacijos apie savanorystę Lietuvoje rasite tinklaraštyje http://savanoriaujam.lt/.

 

Dalia Kukenienė

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata