telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretorevg@gmail.com

Foto kaledinis

FIRST LEGO LEAGUE Explore respublikinių varžybų prizininkai

1c klasės komanda –  III v.

Geografijos olimpiados nugalėtojas

R. Adomonis, IIIa kl., – I v.

Epistolinio rašinio konkurso prizininkė:

G.Baltrimavičiūtė, 5c kl., –  III v.

Matematikos olimpiados prizininkai:

Ž.Svetikas, 5b kl., – II v.,

E.Čepaitytė, 6c kl., – II v.,

L.Tatoris, 6c kl., – III v.,

L.Narbutaitė, 8c kl., – II v.,

N.Šukys, 8a kl., – III v.

2021-06-30 knygos.jpg

Atvira diskusija apie savanorystę ES šalyse ir Lietuvoje „Ar duodamas gauni daugiau?" Velžio gimnazijoje

Savanorystė – tai laiko švaistymas ar savęs išbandymas srityje, kurioje nori tobulėti? Vis daugiau jaunų žmonių pasirenka darbą, už kurį negauna materialinio atlygio. Nepaisant pastarojo fakto, savanorišką veiklą renkasi įvairaus amžiaus žmonės, skiria savo laiką, pastangas, sukauptą patirtį, kitaip sakant, viską, kuo gali būti naudingi, nelaukdami piniginio atlygio. Kuo savanorystė patraukli? Kodėl verta tapti savanoriu ir padėti visuomenei? Apie savanoriškos veiklos neįkainojamą naudą vasario ketvirtosios rytmetį sutiko pasidalinti Panevėžio rajono savivaldybės viešoje bibliotekoje dirbanti EST savanorė Nadja Huber iš Vokietijos ir savanorė lietuvė Paula, dirbanti Molainių bibliotekoje. Merginos su I ir II gimnazijos klasių mokiniais pasidalino savo patirtimi apie savanorystę, papasakojo, kuo gyvena ir ką veikia savanoriaudamos.

Nors Lietuvoje vis dar vyrauja tendencija nežinoti, kas yra savanoris, siaubą kelia mintis ir sunku suprasti, kaip jis gali dirbti be piniginio atlygio. Nadia ir Paula įvardijo, jog daug smagiau už darbą gauti ne piniginį atlygį, o tai, kas neįkainojama – džiaugsmą! Juk vienas iš didžiausių gyvenimo džiaugsmų ir yra dalintis su kitais tuo, ką turi geriausio – padėti kitam. Tad jeigu svarstote apie galimybę daryti gerus darbus, nedvejokite ir įsiliekite į malonių žmonių, bendraminčių ratą! Daugiau informacijos apie savanorystę Lietuvoje rasite tinklaraštyje http://savanoriaujam.lt/.

Dalia Kukenienė

Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k., LT-38128 Panevėžio r.

TŪM II FB paveikslėlis

PANKO logo1