Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2020 m. sausio 6 d.

Arrow up
Arrow down
Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu1

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Atsitiktinė nuotrauka

2019-12-02 vakarone 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

Velžio gimnazijos biblioteka informacinis centras tradiciškai paminėjo Saugesnio interneto dieną. Šių metų šūkis „Kurkime geresnį internetą kartu!“ (angl. „Together for a better internet“) kviečia atkreipti dėmesį į internetą kaip į erdvę, kurioje gyvename beveik kaip ir realiame pasaulyje. Elektroninė erdvė jau tapo neatskiriama mūsų gyvenimo dalimi, kur turime galimybę bendrauti, mokytis, pažinti pasaulį. Tam, kad virtualiame pasaulyje išvengtume nemalonių patyrimų, kad būtume saugūs, būtinas kiekvieno mūsų indėlis į geresnio interneto kūrimą. Kiekvienas turėtume atsakingai, pagarbiai, kritiškai ir kūrybingai naudoti šiuolaikines technologijas.

Šiandien mobilusis telefonas yra nepakeičiama bendravimo ir informacijos priemonė, siūlanti daugybę patrauklių galimybių – juo galima fotografuoti, filmuoti, įrašyti garsą, prisijungti prie mobiliojo interneto, siųsti ir gauti įvairaus turinio žinutes, žiūrėti televiziją ar naudotis vaizdo skambučiais. Kitaip sakant, mobiliuoju telefonu galima daryti beveik tą patį, ką ir prie interneto prijungtu asmeniniu kompiuteriu. Todėl gimnazijos antrokai mokėsi atsakingai naudotis mobiliaisiais telefonais. Diskusijų metu vaikai suprato, kad naudotis mobiliuoju telefonu ir jame esančiu internetu reikia atsakingai: asmens privatumo duomenys, netinkamas turinys yra labai svarbu. Vienbalsiai buvo nutarta, kad iškilus neaiškumams visada kreiptis į suaugusius. Kuo daugiau laisvės ir galimybių – tuo didesnė atsakomybė.

 

Dalia Kukenienė

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.30– 9.15
2 pamoka 9.20– 10.05
3 pamoka 10.20–11.05
4 pamoka 11.15–12.00
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 

Švietimo aprūpinimo centras LOGO

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata