Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2020 m. sausio 6 d.

Arrow up
Arrow down
Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu1

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Atsitiktinė nuotrauka

2019-11-18 konferencija.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

 

Monotonija… Tai vienas iš tų dalykų, kurių nenorime patirti savo pamokose. Šiuolaikinis jaunimas gyvena kiek kitokioje informacinėje erdvėje. Sparti technologijų plėtra kelia naujus iššūkius, darosi vis sunkiau sudominti mokinius pamokoje, todėl ieškome naujų, netradicinių būdų ir metodų, kurie padėtų mokytojui ir mokiniui naujai pažvelgti į mokymo procesą. Integruota pamoka tampa šiuolaikinio mokymo būtinybe. Mokytojas tampa konsultantu, kuris geba derinti teorines ir praktines žinias, tai perteikia savo mokiniams, tobulina jų kompiuterinio raštingumo ir informacinę kultūrą.

Suvokdamos integruotos pamokos būtinybę Panevėžio rajono anglų kalbos mokytoja Jurgita Kuprinskienė ir matematikos mokytoja Sandra Petrovienė pasirinko “ICT for educators” kursus Atėnuose, Graikijoje.

Kursų dalyviai iš Lietuvos, Lenkijos, Maltos ir Norvegijos lapkričio 5–10 dienomis mokėsi skaitmeninio pasaulio gudrybių, ugdė kūrybiškumą. Grafinio dizaino nemokama programa Canva kūrė skelbimus, plakatus ir pristatymus. Animaker ir Rawshorts programos atvėrė platesnes galimybes, kuriant animacijas, pristatymus ir filmukus. Kai kuriems dalyviams teko pirmą kartą susikurti internetinį dienoraštį (blog), internetinį seminarą (webinar). Kiekvieną kursų dieną mes dalinomės patirtimi, kūrėme ir praktiškai išbandėme programas. Daugiausia sukurtų skaitmeninių darbų buvo apie Graikiją ir jos sostinę Atėnus, todėl kad kursų dalyvius sužavėjo Atėnų Akropolio tvirtovė ir jos apylinkių gatvelės, kupinos šurmulio ir antikinės kultūros liekanų. Miestas, žavintis mitais ir legendomis, turtingas istorinių paminklų.

Šie kursai dar kartą patvirtino, kad šiuolaikinio mokymo(si) formų ir metodų yra daugybė, tiesiog reikia gebėti juos atsirinkti ir suderinti, kad integruota pamoka mokiniui būtų įdomi.

Kursai vyko pagal Velžio gimnazijoje vykdomą Erasmus+ KA1 projektą „Transformaciniai lyderiai – pokyčių iniciatoriai”. Šio projekto įgyvendinimui finansinę paramą suteikė Europos Sąjunga.

 

Velžio gimnazijos mokytojos Jurgita Kuprinskienė ir Sandra Petrovienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.30– 9.15
2 pamoka 9.20– 10.05
3 pamoka 10.20–11.05
4 pamoka 11.15–12.00
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 

Švietimo aprūpinimo centras LOGO

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata