Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2020 m. sausio 6 d.

Arrow up
Arrow down
Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu1

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Atsitiktinė nuotrauka

2020-10-06 Aukštaitijos vandenyse 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2


Velžio gimnazijos gimnazinių klasių mokiniai šį rudenį vėl turėjo galimybę susipažinti su profesionaliu teatro menu. Lietuvos teatro, kino ir muzikos muziejus pakvietė mūsų gimnaziją bendradarbiauti vykdant projektą „Autoriaus/ aktoriaus metas Mažųjų Radvilų rūmuose“. Projekto tikslas – supažindinti mokinius su iškiliomis Lietuvos kultūros asmenybėmis – Baliu Sruoga ir Une Babickaite per teatrą. Projekto veiklų įgyvendinimo ėmėsi lietuvių k. mokytojos. Spalio 9 ir 16 dienomis I–IV g. kl. mokiniai vyko į Vilnių ir minėtame muziejuje žiūrėjo edukacinius spektaklius. Pirmasis spektaklis, kurį suvaidino žinomi aktoriai Dalia Storyk ir Remigijus Vilkaitis, atskleidė spalvingą B.Sruogos asmenybę, svarbiausius jo gyvenimo faktus ir kūrybą. Antrajame monospektaklyje „Unė“ aktorė Birutė Mar jautriai, emocionaliai atskleidė tarptautiniu mastu pripažintos lietuvių aktorės Unės Babickaitės (1897–1961) asmenybę ir moterišką žavesį. Net neabejojame, kad emocijas paliečiančia teatro forma papasakotos žymių žmonių istorijos ilgam išliks mokinių atmintyje. Tai tikrai ne tas pats, kas perskaityti medžiagą vadovėlyje. Kamerinėje aplinkoje ir tik mums, velžiečiams, suvaidinti spektakliai leido iš labai arti pažvelgti į aktorius, netgi pabendrauti po spektaklio su jais. Gyvenantiems ne sostinėje mokiniams tai buvo didelė dovana. Labiausiai džiugina tai, kad mūsų gimnazistai auga kaip teatro žiūrovai. Žino, kaip žiūrėti ir suvokti teatro meno kūrinius.

 

Projekto veiklų organizatorė teatro mokytoja Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.30– 9.15
2 pamoka 9.20– 10.05
3 pamoka 10.20–11.05
4 pamoka 11.15–12.00
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 

Švietimo aprūpinimo centras LOGO

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata