2019-12-17 SU TEVELIAIS 1.jpg

I–III gimnazijos klasių mokiniai mokslo metų pabaigą šventė gegužės 12 d. Šio koncentro mokiniai yra aktyviausi įvairių gimnazijos veiklų dalyviai, jie daugiausiai pelno apdovanojimų konkursuose, olimpiadose, tad šventės didžiąją dalį sudarė labiausiai nusipelnusių mokinių pagerbimas. Jiems dainas skyrė ir gimnazistės Eglė, Andrėja, Gabrielė.

Gimnazijos direktoriaus R.Baltušio padėkomis buvo apdovanoti aktyviausi ir aukščiausius akademinius pasiekimus turintys mokiniai. Už labai gerą mokymąsi ir aktyvią veiklą – E.Pilkauskaitė, už labai gerą mokymąsi – G. Verikaitė, už aktyvią veiklą garsinant gimnaziją – K.Kievinaitė, M.Kulionytė, E.Švėgždaitė, I.Ramanauskaitė, E.Misevičius, A.Gedyminaitė, U.Šataitė, už kūrybiškumą ir pagalbą gimnazijos renginiuose – U.Bagužytė, A.Bernatonytė, L.Pleskytė, K.Ignatavičiūtė, E.Žekonis, G.Janauskaitė, A.Šembelis, A.Kadys.

Gimnazistai taip pat gina gimnazijos garbę Panevėžio r. ir krašto bei šalies olimpiadose, jiems už prizines vietas buvo įteikti Panevėžio r. savivaldybės ir sporto skyriaus diplomai, dovanėlės.

A.Ingelevičiūtei – matematikos olimpiada III-oji vieta,

,J.Speičiui – chemijos olimpiada I-oji vieta,

J.Geronaitytei – technologijų olimpiada I-oji vieta,

A.Žilytei – biologijos olimpiada I-oji vieta, anglų k. konkursas II-oji vieta, pateikčių kūrimo konkursas II-oji vieta, šalies internetinių svetainių kūrimo konkursas I-oji vieta,

E.Švėgždaitei – lietuvių k. ir literatūros olimpiada I-oji vieta, anglų k. konkursas I-oji vieta, pateikčių kūrimo konkursas I-oji vieta, šalies internetinių svetainių kūrimo konkursas II-oji vieta,

D.Ragėnaitei – anglų k. konkursas III-oji vieta,

M.Vaitkevičiui – chemijos olimpiada I-oji vieta, geografijos olimpiada III-oji vieta, „Exsel“ programos konkursas I-oji vieta,

S.Jasiūnui – istorijos olimpiada II-oji vieta,

I.Ramanauskaitei – anglų k. olimpiada II-oji vieta,

D.Kiaunei – georgafijos olimpiada II-oji vieta,

E.Pilkauskaitei – anglų k. olimpiada I-oji vieta, jaunųjų filologų konkursas III-oji vieta,

T.Iloniui – geografijos olimpiada I-oji vieta,

U.Šataitei – anglų k. olimpiada III-oji vieta, pateikčių kūrimo konkursas III-oji vieta,

A.Gedyminaitei – šalies interneto svetainių kūrimo konkursas I-oji vieta.

Ypač svarbus mokinių įvertinimas yra gimnazijos tarybos įsteigtos nominacijos, jas gauna įvairiose veiklose pasižymėję mokiniai, kuriuos renka visa gimnazijos bendruomenė. „Metų sportininkas“ – A.Šembelis, „Metų komanda“ – merginų tinklinio komanda, laimėjusi rajone I-ąją vietą, „Metų pažanga“ – A.Kadys, „Metų žygdarbis“ – A.Mieliauskaitė, „Metų laimėjimas“ – gimnazijos Euroscola komanda, laimėjusi I-ąją vietą respublikiniame Euroscolos konkurse, „Aktyviausias mokinys“ – A.Žilytė.

Na, ir pati garbingiausia „Išminties medžio“ nominacija pelnytai atiteko Ia g. kl. mokiniui T.Chimičiui. Titas daugelio rajono olimpiadų (chemijos, fizikos, biologijos) nugalėtojas ir prizininkas (informatikos, „Bebro“), Panevėžio krašto matematikos olimpiados nugalėtojas, taip pat mokinys aktyviai dalyvauja meninėje („Kupolėlės“ šokėjas) ir komandinėje veiklose („Temidės“ konkurso komandoje).

Gimnazija didžiuojasi turėdama tokį gausų būrį talentingų, kūrybingų mokinių. Be abejonės, tai darbščių, atsakingų, profesionalių gimnazijos mokytojų nuopelnas. Nuoširdžiai jiems dėkojame.

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė