2020-02-25 saugus internetas 2.jpg

Balandžio 18 d. Velžio gimnazijos dramos studija „Pokštas“ pakvietė gimnazijos pradinukus ir Velžio lopšelio-darželio vyriausius vaikučius į spektaklio „Prašom tylos!“ pagal V.Palčinskaitės pjesę premjerą.

„Dabartiniame mūsų gyvenime labai daug triukšmo: mašinos ūžia, fabrikai gaudžia, vaikai triukšmauja, žmonės nebemoka susikalbėti nepakėlę balso, todėl mums labai reikia tylos ir ramybės“, – teigia spektaklio veikėjai. O jos, pasirodo, galima nusipirkti profesoriaus Tylenio laboratorijoje, nes jis turi visą tylos kolekciją. Ir kainuoja ji visai nedaug – tik šypseną. Miesto gyventojai prisiperka tylos, bet triukšmadariams tai nepatinka ir jie sugalvoja apgaule pagrobti visą tylą. Spektaklyje užverda tikros grumtynės tarp triukšmadarių ir tylos garbintojų. Kas laimi kovą, sužinosite pažiūrėję nuotaikingą, kupiną veiksmo spektaklį. Spektaklyje šauniai vaidina talentingi, drąsūs 6 a ir b klasių mokiniai: V. Gumbelevičiūtė, A.Zizas, E. Maščinskas, A. Mištautas, R. Tijūnaitė, R.Kaunietis, V. Kerbedytė, Ū. Karpavičiūtė, S.Gurklytė, G.Plonytė, G. Norkevičiūtė, R.Navickaitė.

Premjera buvo šventė ne tik žiūrovams, bet ir jauniesiems aktoriams. Nepaisant jaudulio prieš premjerą, po spektaklio aktorius pasitiko nuoširdūs žiūrovų plojimai, jie gavo dovanų nuostabias vaikų padarytas gėlytes ir daug daug saldainių. Spektaklis dar tik pradeda savo gyvavimą, todėl jį pažiūrėti galės visi norintys.

Dramos studijos vadovė, spektaklio režisierė Regina Švagždienė