Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu1

Rajono anglų kalbos olimpiados nugalėtojos:

Vaiva Chimičiūtė, IIIb kl. – I v.,

Gabrielė Gilytė, IIIb kl. – II v.,

Ugnė Žičkutė, IIIa kl. – II v.,

Ignė Kairytė, IIIa kl. – III v.

Sėkmės Vaivai respublikiniame etape!

 

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Atsitiktinė nuotrauka

2020-11-28 Pirmoji pagalba 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2


Lapkričio 10 d. Velžio gimnazijoje vyko antrasis projekto „Medijų burbulai“ susitikimas, kuriame dalyvavo II ir III gimnazinių klasių mokiniai. Gimnazijoje svečiavosi Lietuvos politikė, Kovo 11-osios akto signatarė Rasa Juknevičienė. Paskaitos „Informacinis karas – kaip išlikti nenugalėtiems“ metu politikė pristatė šiomis dienomis labai aktualius informacinio karo pavyzdžius ir aiškino mokiniams, kaip atskirti teisingą informaciją nuo neteisingos. Mano nuomone, tokios paskaitos yra labai reikalingos mokiniams, nes žiniasklaidos priemonėse informacijos yra be galo daug ir dažnai būna sunku atpažinti šmeižtą, melą ar propagandą. Projektas „Medijų burbulai“ yra ne tik labai naudingas, bet ir įdomus, nes gyvendami informacinių technologijų pasaulyje, turime itin kritiškai vertinti pateiktą turinį ir mokėti atskirti netikrą informaciją.

Projektą „Medijų burbulai“ įgyvendina Panevėžio rajono Švietimo centras bendadarbiaudamas su Velžio, Naujamiesčio, Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijomis ir Dembavos progimnazija. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Panevėžio rajono savivaldybės administracija

 

IEVA LIEPINYTĖ, Panevėžio r. Velžio gimnazijos vienuoliktokė

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2021 m. sausio 4 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.30– 9.15
2 pamoka 9.20– 10.05
3 pamoka 10.20–11.05
4 pamoka 11.15–12.00
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata