Rajono anglų kalbos olimpiados nugalėtojos:

Vaiva Chimičiūtė, IIIb kl. – I v.,

Gabrielė Gilytė, IIIb kl. – II v.,

Ugnė Žičkutė, IIIa kl. – II v.,

Ignė Kairytė, IIIa kl. – III v.

Sėkmės Vaivai respublikiniame etape!

2020-09-23 karate.jpg

Nors Mokslo ir žinių šventė kasmet pasikartojanti, bet mūsų gimnazijoje ji kaskart vis nauja. Šį kartą paminint Tautinio kostiumo metus ir Lietuvos nepriklausomybės šimtmetį Velžio gimnazijoje sklandė tautinė dvasia. Mokinius ir jų tėvelius pasitiko mokytojai ir gimnazijos vadovai, pasipuošę tautiniais kostiumas, skambėjo Panevėžio muzikos mokyklos mokytojų kapelos atliekama liaudiška muzika ir mokinių dainos Lietuvai. Juos paruošė muzikos mokytojos Zita Tikuišienė ir Rita Storastienė. Taip pat buvo malonu matyti ir kai kuriuos mokinius bei tėvelius, atsiliepusius į prašymą pasipuošti tautiniais kostiumais. Visi galėjo nusifotografuoti prie tautiniais motyvais ir rudens gėlėmis dekoruotų foto sienelių. Kad šventės atmosfera būtų estetiška ir lietuviška, nuoširdžiai stengėsi visi mokytojai, o ypač kūrybingosios Doloresa Rakauskienė, Asta Gailiušienė, Irma Mitigailaitė. Nuoširdžiai dėkojame ir tėveliams – Jurgai ir Pauliui Speičiams už pagalbą puošiant mokyklą šventei.

Mūsų mokykla šiemet švenčia ir dar vieną sukaktį – Velžio gimnazijai 35-eri metai. Labiausiai džiugina tai, kad mūsų gimnaziją kasmet pasirenka vis daugiau mokinių. Šiais mokslo metais mokysis net 542 mokiniai, 44 iš jų pirmokai, deja, 34 abiturientams ši Rugsėjo 1-oji paskutinė. Belieka palinkėti jiems sėkmės. Pagerbti ir pasveikinti mūsų bendruomenės atskubėjo ir Panevėžio r. savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Kęstutis Rimkus bei kiti savivaldybės darbuotojai. Buvo pasveikintas ir Panevėžio r. Metų mokytojo nominaciją šiais metais pelnęs mūsų gimnazijos mokytojas Jonas Marcinkevičius. Mokiniai išgirdo daug šiltų sveikinimų ir palinkėjimų iš direktoriaus Rimto Baltušio, svečių ir savo mokytojų, tikimės, kad jie pildysis ir Velžio gimnazija pelnytai galės vadintis sėkmės ir lyderystės mokykla. Nuo šių mokslo metų tokia ir bus mūsų gimnazijos vizija.

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2021 m. sausio 4 d.