Rajono anglų kalbos olimpiados nugalėtojai:

Miglė Chimičiūtė, 6b kl. – I v.

Dovas Zackevičius, 6b kl., – II v.,

Marija Žukauskaitė, 6b kl., – III v.

Rajono meninio skaitymo konkurso „Pavasaris pražydo žodžiais" nugalėtojai

Žygimantas Svetikas, 2b kl., – I v.,

Luknė Nosovaitė, 1b kl., – II v.,

Viltė Navikaitė, 4b kl., – III v.

Rajono matematikos olimpiados prizininkai

Oskaras Bielskis, 3a kl. – III v.,

Goda Palionytė, 4b kl., – III v.

Respublikinės technologijų olimpiados prizininkas

Arnas Kadys, IIb kl., – III v.

Rajono geografijos olimpiados prizininkės

Miglė Kielaitė, IIIa kl., – II v.

Goda Žičkutė, IIIa kl., – III v.

2021-06-17 Mokymai 2.jpg

Vėlyvo rudens diena, lapkričio 16, Velžio gimnazijoje buvo skirta teatrui. Vyko jau tradiciniu tapęs III-asis Mokinių teatro sambūris. Šis renginys gimė iš socializacijos projekto „Per teatrą į vaiko širdį“. Tą dieną gimnazija sulaukė svečių – mokinių teatro kolektyvų - ir visą pusdienį mokiniai vaidino mokiniams. Jei anksčiau sambūriuose dalyvaudavo tik Panevėžio krašto mokinių teatro kolektyvai, tai šiemet turėjome svečių ir iš Radviliškio rajono, Šeduvos gimnazijos. Taip pat svečiavosi jau mūsų draugais tapęs Paįstrio kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Skruzdėlė“. Buvo kviesta ir Anykščių rajono Troškūnų vaikų ir jaunimo studija „Mes“ parodyti spektaklio „Grybų karas“, deja, netikėtai susirgus artistui, šis kolektyvas neatvyko.

Renginį pradėjo III gimnazinės klasės mokiniai, lankantys teatro pamokas. Jų teatralizuotas etiudas pristatė teatro renginį, po to skambėjo gitaroms pritariant atliekamos gimnazisčių Eglės ir Arūnės dainos. Ir svarbiausia dalis – spektakliai mokiniams, 5–8 kl. mokinius į spektaklį pakvietė Velžio gimnazijos Dramos studija, aštuntokai parodė žaismingą spektaklį „Bulvinė pasaka“ (režisierė R.Švagždienė). Nors personažai pelės ir bulvės, bet spektaklio tema patraukli ir amžina – meilė. Šeduvos gimnazijos Teatro studija suvaidino spektaklį „Štai taip“ (režisierė D.Variakojienė), kuris kėlė skaudžias jaunų žmonių problemas – atstūmimą, dėmesio stoką, skurdą. Paįstriečiai gimnazistus linksmai nuteikė savo spektakliu – pokštu „Uždarų durų naktis“ (režisierė D.Krišgalvienė). Jis apie tai, kas naktį gali įvykti bibliotekoje, kai užsitrenkia durys. Svečiai buvo apdvanoti mažosiomis Melpomenėmis, kurias pagamino keramikos dirbinių įmonė „Midenė“. Jaunieji aktoriai, tiek svečiai, tiek savi, irgi nebuvo nuskriausti, jiems edukacinę pamoką „Teatro laboratorija“ pravedė J.Miltinio dramos teatro aktorė Vita Šiaučiūnaitė. Žaismingi aktorės parodyti teatriniai pratimai dalyvius atpalaidavo ir pralinksmino. Po refleksijos prie arbatos puoduko ir saldumynų, iškeptų Velžio gimnazijos valgyklos darbuotojų, teatro šventė baigėsi. Tradicijas tęsime ir liekame laukti IV-ojo Mokinių teatro sambūrio.

Dėkojame Velžio gimnazijos vadovams ir mokiniams už moralinę bei finansinę renginio paramą.

Neformalaus ugdymo organizatorė, teatro mokytoja Regina Švagždienė

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2021 m. sausio 4 d.