Rajono anglų kalbos olimpiados nugalėtojos:

Vaiva Chimičiūtė, IIIb kl. – I v.,

Gabrielė Gilytė, IIIb kl. – II v.,

Ugnė Žičkutė, IIIa kl. – II v.,

Ignė Kairytė, IIIa kl. – III v.

Sėkmės Vaivai respublikiniame etape!

2020-12-16 Pateikčių konkursas 1.jpg

Kovo mėnesį Panevėžio rajono Velžio gimnazijos mokiniai kelionėje į Strasbūrą ne tik patyrė neišdildomų įspūdžių, įgijo žinių ir patirties, bet ir turėjo gal vieną kartą gyvenime pasitaikiusią galimybę susitikti su europarlamentaru Antanu Guoga jo paties rezidencijoje. Beja, šis susitikimas įvyko tik verslininko J. Katino dėka.

Su dar neišblėsusiomis emocijomis ir degančiu noru sužinoti daugiau jaunieji politikai iš Europos Parlamento skubėjo į Belgiją, bet ne apžiūrėti žymių pastatų ar vietų, o susitikti su visame pasaulyje žinomu pokerio žaidėju ir politiku Antanu Guoga. Šis mokinius pasitiko itin svetingai ir šiltai. Akivaizdu, jog tokioje aplinkoje, kai net pats milijonierius buvo visiškai atsipalaidavęs ir kasdieniškas, mokiniai taip pat elgėsi natūraliai, šiltai ir nebijojo nuoširdžiai paklausti, kas jiems rūpėjo, bei šiaip šnekučiuotis su tokiu įdomiu žmogumi.

Iš Antano Guogos Euroscolos projekto dalyviai gavo nemažai patarimų, išgirdo tikrų ir nuoširdžių istorijų bei turėjo progą diskutuoti tokiomis svarbiomis temomis, kaip šauktiniai į kariuomenę. Politikas negailėjo ir pagyrų mums, maloniai džiaugėsi, kad Lietuvoje yra tokio veiklaus ir iniciatyvaus jaunimo.

Svečiavimasis baigėsi dvyliktokių padėkos žodžiais, liaudiška daina bei draugiškais rankų paspaudimais. Taip pat mokiniai nepraleido progos nusifotografuoti su žymiuoju politiku ir pasidaryti asmenukių. Džiaugiamės, jog dėka tokių žmonių, kaip Antanas Guoga, jaunuoliai įgauna vis daugiau patirties bei įkvėpimo kurti ir turtinti mūsų tėvynę Lietuvą.

M.Blinstrubytė,
IIa klasės mokinė

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2021 m. sausio 4 d.