Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

Rajono anglų kalbos olimpiados nugalėtojai:

Miglė Chimičiūtė, 6b kl. – I v.

Dovas Zackevičius, 6b kl., – II v.,

Marija Žukauskaitė, 6b kl., – III v.

Rajono meninio skaitymo konkurso „Pavasaris pražydo žodžiais" nugalėtojai

Žygimantas Svetikas, 2b kl., – I v.,

Luknė Nosovaitė, 1b kl., – II v.,

Viltė Navikaitė, 4b kl., – III v.

Rajono matematikos olimpiados prizininkai

Oskaras Bielskis, 3a kl. – III v.,

Goda Palionytė, 4b kl., – III v.

Respublikinės technologijų olimpiados prizininkas

Arnas Kadys, IIb kl., – III v.

Rajono geografijos olimpiados prizininkės

Miglė Kielaitė, IIIa kl., – II v.

Goda Žičkutė, IIIa kl., – III v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-10-07 savizudybiu seminaras 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

konkursai 2019–2020 m.m.

 

Dalykas, mokytojas V. Pavardė Kl. Vieta raj. Vieta resp.

Respublikinis 1–4 kl. kūrybinių darbų konkursas „Vaižganto kūrybos deimančiukai"
J.Andriuškevičienė

 N.Narkus 3b laureatas

 Anglų kalbos konkursas
R.Stakienė

 

 

V.Chimičiūtė
V.Želnytė
U.Žičkutė
A.Kadys
G.Narkutė

IIb
IIb
IIa
Ib
Ib

I
II
III
I
I

 

Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių festivalis „Aguonėlė''
J.Marcinkevičius
 Liaudiškų šokių grupė „Kupolėlė" 3a   I regioniniame ture
I nacionaliniame ture
LTOK projektas,,Olympinis mėnuo''
J.Marcinkevičius
J.Andriuškevičienė
3a klasė
3b klasė
3a
3b
  fizinio aktyvumo prizas
Respublikinis Skautų dainos konkursas „Gražių dainelių daug girdėjau"
Z.Tikuišienė
M.Šeštokas
U.Gumbinaitė
V.Chimičiūtė
A.Kuncytė
A.Žilytė
G.Sadauskaitė
IIb
IIb
Ib
IV
IV
  III 
IT konkursas „Žirniukas"
V.Samoilovas
F.Mežaniec
A.Vaitelis
A.Strockis
6c
6a
6c
I
II
III
 

 Šalies 1–4 klasių mokinių piešinių konkursas „Kalėdų dovana" 
J.Marcinkevičius

S.Daukantienė

D.Šešetienė

 N.Vainoraitė

A.Šukytė

M.Marozas

3a

1a

1c

 

II

III

Jaunojo kūrėjo konkursas
S.Daukantienė

A.Marcinkevičienė

 K.Burneika

I.Pilkauskaitė

1a

7a

II
laureatė
 

Pateikčių kūrimo konkursas
E.Davidonytė



V.Samoilovas

R.Gvaldaitė
A.Fiodorovas
K.Kronytė
M.Burmonas
T.Chimičius

E.Švėgždaitė

7a
7a
7a
IIb
IIIb

IVa

I
II–III
II–III
I
III

I

 

Tarptautinis konkursas Bebras
J.Andruškievičienė

G.Palionytė
K.Kanišauskaitė
3b
3b

III


 100

Tarptautinis matematikos Kengūros konkursas
S.Daukantienė

E.Bartkienė

J.Marcinkevičius

D.Šešetienė

D.Nakrošienė

J.Lėpa

S.Petrovienė

 K.Karaliūtė

N.Šukys

D.Kadytė

A.Abromaitytė
R.Kadytė

M.Petrauskaitė

E.Valinskas

F.Mežaniec
R.Vaitelytė
U.Žičkutė
G.Raščiūtė

1a

4a

3a

1c
1c

2a

2b

6c
Ia
IIa
IIa

II

I

I

II
II

III

I

I
III
II
III

 

 

 

 

 

I

Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas-paroda „Gyvūnai – mūsų darbai"
J.Andriuškevičienė
G.Palionytė

3b

 

laureatė

Gamtos Kengūra 2020
J.Andriuškevičienė

G.Palionytė

 3b

 

Auksinis diplomas 
Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas"
A.Klydžienė
 G.Kievinaitė
IIIb
 
finalininkė

Panevėžio r. pedagoginės psichologinės tarnybos konkursas „Sveikatos akademija"
D.Šešetienė

 V.Mulevičiūtė
A.Abromaitytė
G.Baltrimavičiūtė

1c
1c
1c

I

 

Tarptautinis konkursas „Ventspils IT challenge 2019"
E.Davidonytė
 M.Misevičius
J.Abukauskas
E.Žekonis
IIIa
IIIa
IIIa
  finalininkai

Panevėžio r. sveikatos biuro konkursas „Sveikos gyvensenos įgyvendinimas Panevėžio rajone"
J.Marcinkevičius

 3a klasė  3a  I
Dainų dainelės konkursas
Z.Tikuišienė
G.Žičkutė
U.Žičkutė
IIa
IIa
II  

Jaunųjų filologų konkursas
I.Kairevičienė

K.Kadžiulytė

IVa

I

 II 

Olympis konkursas
J.Marcinkevičius


R.Raštutienė



L.Narkevičienė

N.Baranauskas
K.Uščiauskas
G.Ubonas
A.Giknius

B.D.Kievinaitė
J.Miknys
S.Navikas
G.Penkauskaitė
E.Vaičikonytė

N.Šukys
D.Makarauskaitė
J.Žigas
A.Navickaitė
I.Janulevičiūtė
J.Kadžiulis
V.Pučkytė
A.Kaminskaitė
L.Rožėnas
U.Kripaitytė
D.Grigalis
M.Ažusienis
V.Budreckytė
A.Kintaitė
E.Zandovaitė
A.Misevičiūtė
M.Blauzdytė
R.Abromavičius
T.Ruzas
I.Bučiūnas
A.Storukaitė
F.Dačiolaitė
E.Gražytė
V.Bieliūnaitė

3a
3a
3a
3a

1b
1b
1b
1b
1b

4a
4a
4a
4a
6a
6a
7b
7b
8a
Ib
Ib
IIa
6a
6a
7b
Ib
Ib
Ib
Ib
6a
7b
7b
7b
Ib

diplomai

                     

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2021 m. sausio 4 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.30– 9.15
2 pamoka 9.20– 10.05
3 pamoka 10.20–11.05
4 pamoka 11.15–12.00
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata