telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2020-12-16 Pateikčių konkursas 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

 

1b, 2b ir 3a klasės mokiniai dalyvavo unikalioje edukacinėje programoje „Magiški kiaušiniai“. Mokiniai išvydo mažą stebuklą – skylančius kiaušinius ir išsiritančius mažus viščiukus. Edukacinė programa suteikė galimybę tiesiog klasėje stebėti, kaip į pasaulį ateina nauja gyvybė, pažinti mus supančią aplinką, gamtą ir mus supantį pasaulį. Mokiniai susipažino su vištų gyvenimo ciklu, sužinojo, kuo skiriasi viščiukas ir ančiukas, bei kokie dar gyvūnai deda kiaušinius.

Programos dalyviai išsiaiškino, kokia temperatūra inkubatoriuje yra palankiausia, kad išsiristų viščiukai, kodėl reikalinga šildymo plokštė, po kelių dienų išsiritę viščiukai ima lesti jiems skirtą lesalą (ne maistą!), kaip jie išmoksta gerti iš viščiukams skirtos gertuvės. 10 dienų mokiniai ne tik rūpinosi viščiukų lesalu, bet ir rinko jiems vardus, fiksavo viščiukų išsiritimo laiką, spalvą. O pirmokams labiausiai patiko sverti savo pasirinktą viščiuką, stebėti, kaip jis kasdien auga ir stiprėja. Kruopščiai prižiūrimi viščiukai sparčiai augo, todėl kartais vaikams tekdavo paplušėti, kad viščiuką sugrąžintų į jų gyvenamąjį narvą.

Patyriminė veikla, vykdyta beveik dvi savaites, net tik suteikė daug teigiamų emocijų mokiniams, bet ir pagilino gamtamokslinę kompetenciją, ugdė mokinių atsakomybę, padėjo suprasti, kaip svarbu rūpintis tais, kurių gerovė priklauso nuo mūsų.

 

Jolanta Andriuškevičienė, 1b klasės mokytoja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata