telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Europos merginų jaunių (iki 18 metų) krepšinio čempionato nugalėtoja

Viltė Andrunavičiūtė, IVb kl. – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-16 VirvesTraukimas 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

 

Mūsų gimnazijos mokiniai: Augustas Fiodorovas 6a kl. ir Gintarė Sadauskaitė IIIb kl., besimokantys prancūzų kalbos, dalyvavo nacionaliniame komiksų kūrimo konkurse prancūzų kalba „Dessine-moi une planète verte“ („Nupiešk žaliąją planetą“). Šis konkursas buvo skirtas paminėti Tarptautinę Frankofonijos dieną bei belgų dailininko Prosper Remi sukurto komiksų personažo Tintino 90-ąjį gimtadienį.

Augustas ir Gintarė buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis Lietuvos Užsienio reikalų ministerijoje. Visus dalyvius pasveikino ir dovanėles įteikė Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, linkėdamas mokiniams naudotis visomis galimybėmis, kurias gali suteikti prancūzų kalbos mokėjimas.

Taip pat 6a kl. ir 7ab kl. mokiniai, besimokantys prancūzų kalbos, susitiko su Panevėžyje laikinai gyvenančiu jaunuoju prancūzu Morgan Deshayes. Morganas atvyko iš nedidelio šiaurės Prancūzijos miestelio Normandijos regione. Jo tiksas – pažinti Lietuvą, lietuvius ir išmokti lietuvių kalbą tam, kad ateityje galėtų dirbti vertėju. Ateinančiais metais lietuvių kalbos jis mokysis jau solidžiau – Paryžiaus Rytų šalių kalbų institute. Smalsūs septintokai ir šeštokai stengėsi klausytis Morgano pasakojimo prancūzų kalba, mokytojos padedami, jam pateikė įvairių klausimų apie jo gyvenimą bei pomėgius ir keliones. Pasak jaunojo prancūzo, kalbos tikrai atveria duris į kitas šalis. Visi klausėsi prancūziško repo ir džiaugėsi netradicine pamoka-susitikimu.

 

Prancūzų k. mokytoja-metodininkė Regina Tijunonytė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata