telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-15 sveikata2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Lapkričio 22 d. gimnazijoje penktąjį kartą susibūrė mokinių teatro kolektyvai pasidalinti savo spektakliais ir jaukiai pabendrauti. Nors gimnazijoje dėl streiko nevyko pamokos, žiūrovų salėje netrūko, ir atėjo jie ne iš pareigos, ne vietoj pamokos, o todėl, kad tikriausiai neabejingi teatrui ir gimnazijos tradicijoms.

Tradicinis mokinių teatro sambūris – Panevėžio r. savivaldybės lėšomis remiamo socializacijos projekto „Per teatrą į vaiko širdį“ renginys. Renginio tikslas – puoselėti nebe pirmus metus gimnazijoje besitęsiančias teatro tradicijas, suburti mokinių teatro kolektyvus, bendradabiauti ir pasidalinti savo darbais bei patirtimi. Šiemet į teatro šventę jau antrąkart atvyko Vilniaus Žirmūnų gimnazijos dramos studija „Alyvos“ (vadovė Rasa Kulytė-Polini), taip pat nuolatiniai mūsų bičiuliai Paįstrio kultūros centro jaunimo teatras „Skruzdėlė“ (vadovė Daiva Krišgalvienė) ir, kaip kasmet, savo spektaklį parodė mūsų gimnazijos IV gimnazijos kl. teatro grupė (vadovė Regina Švagždienė). Teatro šventė prasidėjo renginį pristatančiu teatralizuotu III g. kl. teatro grupės mokiniu etiudu ir gimnazijos direktoriaus R.Baltušio sveikinimu. Šiais metais teatro sambūrio spektakliai buvo gana skirtingi tiek turiniu, tiek išraiškos priemonėmis. Vilniečiai atvežė subtilų spektaklį „Lygiosios trunka akimirką“ pagal I.Mero romaną. Į holokausto temą buvo pažvelgta jautriai, nuoširdžiai, jaunų žmonių akimis. Žiūrovus ypač sužavėjo organiška jaunų aktorių vaidyba, išradingi scenografiniai sprendimai – šešėlių efektai, du veiksmo planai, vaizdai ekrane. Paįstrio jaunimo spektaklis „Išvarymas iš rojaus“ (pagal J. Mažeikienės pjesę) palietė skaudžias jaunimo santykių problemas: patyčios, atstūmimas, brutalumas, fizinis ir psichologinis smurtas. Žiūrovams ypač patiko išradinga režisūra, minimalistinė scenografija. Velžiečiai parodė spektaklį „Kruizas“ pagal moksleivės M.Zurbaitės pjesę. Spektaklyje ironiškai pažvelgta į mūsų vartotojiškumą, dvasinį skurdą, manipuliavimą žmonėmis. Žiūrovus labiausiai įtraukė aktorių vaidyba, juk vaidino savi – draugai, pažįstami. Po spektalių žiūrovai galėjo pasodinti jiems labiausiai patikusius aktorius ant „karštosios kėdės“ ir užduoti jiems klausimų. Spektakliuose vaidinusiems aktoriams ir kitiems, prijaučiantiems teatrui, buvo skirtas edukacinis užsiėmimas – teatro pamoka su jaunu teatro pedagogu iš Viniaus S.Nėries gimnazijos Ryčiu Kopūstu. Joje ne tik atsipalaidavome, išlaisvinome savo fantaziją, bet ir šiltai pabendravome. Visi dalyviai susėdę, prie arbatos puoduko, sutarėme, kad bendradarbiausime ir skleisime žinią apie mokyklinį teatrą toliau.

Nuoširdžiai dėkoju gimnazistams Arminui Š, Matui M., Armandui K. (II a. g. kl.), bibliotekos darbuotojoms, Vilmai S., muzikos mokytojai Zitai T., gitaros būrelio vadovui Mantui Š. už pagalbą renginio metu ir gimnazijos mokiniams, išgelbėjusiems renginį, – be žiūrovų jis būtų netekęs prasmės.

 

Projekto koordinatorė, renginio organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata