telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2021-01-07 Laiskas.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

 

Š. m. birželio 3–9 dienomis gimnazijos pradinių klasių mokytojos Reda Raštutienė ir Aušra Kumer dalyvavo tarptautinio ERASMUS+ KA1 gimnazijoje vykdomo projekto „STEAM mokymasis. Iki begalybės” kvalifikacijos kursuose tema  „Creativity in the Classroom and Different Ways of Displaying It” Kroatijos Splito mieste. Pasirinkome kūrybiškumo ugdymo temą, nes ji yra labai svarbi vaiko vystymesi ir turi tapti viena iš prioritetinių sričių mokyklose.

Tą pačią problemą iškėlė ir kitos kursų dalyvės – mokytojos iš Belgijos ir Vokietijos. Dėstytoja Sandra Rajčic savo mokymų medžiagoje pasiūlė net 19 paprastų kūrybiškumo ugdymo būdų, kuriuos gali savo klasėje pritaikyti bet kuris mokytojas.

Ta pačia tema daug diskutavome išklausę Ken Robinson pranešimą „Do schools kill creativity” (www.ted.com). Susipažinome su naudinga mokytojui programa Mentimeter (www.menti.com), kurią naudodami galime įdomiau dirbti pamokose (dėst. Marija Krstinic). Vyko diskusijos, kas yra geras mokytojas, kaip bendrauti su kolegomis ir mokinių tėvais (dėst. Ariel Wosner). Stebėjome atvirą pamoką, kur mokiniai ir mokytojas (Dario Caljkusic) dirbo su Kahoot programa. Taip pat turėjome galimybę pažinti Kroatijos miestus (Split, Zadar ir Primošten) ir puikią vadovę Gordon.

Tokie kursai sutekia galimybę pagilinti anglų šnekamosios kalbos įgūdžius, tobulėti profesinėje srityje bei pažinti kitų šalių kultūrą. Europos Sąjunga suteikė finansinę paramą 2017-1-LT01-KA101-034992 „Erasmus+ programos 1 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus projekto „STEAM mokymasis. Iki begalybės” įgyvendinimui.

 

Aušra Kumer

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata