telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Europos merginų jaunių (iki 18 metų) krepšinio čempionato nugalėtoja

Viltė Andrunavičiūtė, IVb kl. – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2021-06-17 Mokymai.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Gegužės 24 d. Velžio gimnazijoje XIV-ajai abiturientų laidai nuaidėjo Paskutinis skambutis. Tai laida, kurios talentingiausieji mokiniai šlovino savo mokyklą įvairiose olimpiadose, konkursuose pelnydami prizines vietas, dalyvavo šalies ir tarptautiniuose projektuose. Su savo šauniais auklėtiniais šiemet atsisveikino mokytojos O.Šapalienė ir J.Kuprinskienė.

Abiturientus, atvykusius didžiuliu autobusu, tradiciškai su balionais pasitiko ne tik gimnazijos mažiausieji, bet ir visa bendruomenė. Pabuvę paskutinėje pamokoje su savo auklėtojomis, abiturientai lydimi pirmokų susirinko į aktų salę.

Paskutinio skambučio šventę visada gaubia jaudinanti atmosfera, tad dainuojamos dainos, paskutinį kartą sakomi direktoriaus, pavaduotojos, auklėtojų ir tėvų linkėjimai jaudina ir tikriausiai pasiekia jaunų žmonių širdis. Galime pasidžiaugti, kad šiemet atsisveikinti su mūsų abiturientais atvyko ir Panevėžio r. meras P. Žagunis. Tradiciškai vienu iš svarbesnių šventės akcentų mūsų gimnazijoje būna III g. kl. mokinių dovana išeinantiems – spektaklis. Šį kartą teatro grupės mokiniai su teatro mokytoja R.Švagždiene pastatė spektaklį „Kruizas“ pagal M.Zurbaitės pjesę. Ironišku spektakliu bandėme pasakyti, kad gyvenime daug dviveidiškumo ir netikrų šypsenų. Žmones užvaldęs vartotojiškumas ir dvasios skurdas, o spektaklyje žmogus paprašęs įengti laive biblioteką – tampa tiesiog nepageidaujamu. Tai tarsi perspėjimas, į kokį pasaulį išeina šie jauni žmones.

Paskutinį žodį tarė ir abiturientai: humoristinis „Testamentas“ trečiokams, dovanos mokyklai, auklėtojoms, gėlės mokytojams ir, žinoma, paskutinis išeinančiųjų valsas, kuris abejingų paprastai nepalieka. Graži jaunystės šventė pasibaigė, o toliau dar egzaminai, virpulį keliantis jų rezultatų laukimas, savo kelio pasirinkimas ir kelionė toliau gyvenimo traukiniu... Kartais svaiginanti, kartais gniuždanti, bet kitaip juk nebūna.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata