telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2020-10-07 savizudybiu seminaras 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Sausio 30–vasario 5 dienomis 24 Velžio gimnazijos mokiniai ir 3 mokytojai išvyko į Prancūzijos miestą Strasbūrą – Europos Parlamento būstinę. Ši kelionė – tai dovana Velžio gimnazijos komandai už 2017 metų spalio mėnesį laimėtą Euroscolos konkursą. O ji išties buvo nepakartojama. Pakeliui aplankėme nuostabaus grožio Čekijos sostinės – Prahos įžymybes: Prahos pilį, šv. Vito katedrą, Karolio tiltą ir senamiestį.

Kitą dieną jau buvome Strasbūre. Su jauduliu ėjome į Europos Parlamento rūmus. Čia šurmuliavo moksleiviai iš 21 Europos Sąjungos šalies. Renginio darbotvarkė buvo įdomi. Moksleiviai pristatė savo šalis ir gimnazijas. Velžio gimnaziją pristatė Dominyka Vinciūnaitė ir Andrėja Žilytė. Po to visą dieną praleidome klausydamiesi europarlamentarų ir EP darbuotojų pasakojimų, turėjome galimybę bendrauti su jaunimu iš visos Europos Sąjungos, diskutuoti įvairiomis svarbiomis Europai bei pasauliui temomis ir pristatyti savo idėjas. Kaip tikri parlamentarai išklausėme pranešimų apie įvairias Europos problemas, balsavome „už“ ir „prieš“. Tomas Vaitelis kartu su trimis kitų šalių moksleiviais tapo Euro viktorinos nugalėtoju. Turiningai praleistas laikas Europos Parlamente prabėgo nepastebimai. Su pasididžiavimu stebėjome, kaip renginio uždarymo metu pirmoji į salę buvo įnešta Lietuvos trispalvė. Tai buvo tikrai nepakartojamas reginys, sužadinęs mūsų patriotinius jausmus.

Ši kelionė buvo labai įdomi, suteikė daug žinių bei patirties. Visi esame dėkingi gimnazijos mokytojams, padėjusiems mums pasiruošti projekto veikloms: Kęstučiui Bražinskui už paruošimą Euroscolos konkursui, Rasai Stakienei už paruošimą debatams anglų kalba bei Ritai Storastienei už rūpestį kelionės metu.

 

IIa klasės mokinė Andrėja Žilytė

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata