telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-15 sveikata2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Nors Mokslo ir žinių šventė kasmet pasikartojanti, bet mūsų gimnazijoje ji kaskart vis nauja. Šį kartą paminint Tautinio kostiumo metus ir Lietuvos nepriklausomybės šimtmetį Velžio gimnazijoje sklandė tautinė dvasia. Mokinius ir jų tėvelius pasitiko mokytojai ir gimnazijos vadovai, pasipuošę tautiniais kostiumas, skambėjo Panevėžio muzikos mokyklos mokytojų kapelos atliekama liaudiška muzika ir mokinių dainos Lietuvai. Juos paruošė muzikos mokytojos Zita Tikuišienė ir Rita Storastienė. Taip pat buvo malonu matyti ir kai kuriuos mokinius bei tėvelius, atsiliepusius į prašymą pasipuošti tautiniais kostiumais. Visi galėjo nusifotografuoti prie tautiniais motyvais ir rudens gėlėmis dekoruotų foto sienelių. Kad šventės atmosfera būtų estetiška ir lietuviška, nuoširdžiai stengėsi visi mokytojai, o ypač kūrybingosios Doloresa Rakauskienė, Asta Gailiušienė, Irma Mitigailaitė. Nuoširdžiai dėkojame ir tėveliams – Jurgai ir Pauliui Speičiams už pagalbą puošiant mokyklą šventei.

Mūsų mokykla šiemet švenčia ir dar vieną sukaktį – Velžio gimnazijai 35-eri metai. Labiausiai džiugina tai, kad mūsų gimnaziją kasmet pasirenka vis daugiau mokinių. Šiais mokslo metais mokysis net 542 mokiniai, 44 iš jų pirmokai, deja, 34 abiturientams ši Rugsėjo 1-oji paskutinė. Belieka palinkėti jiems sėkmės. Pagerbti ir pasveikinti mūsų bendruomenės atskubėjo ir Panevėžio r. savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Kęstutis Rimkus bei kiti savivaldybės darbuotojai. Buvo pasveikintas ir Panevėžio r. Metų mokytojo nominaciją šiais metais pelnęs mūsų gimnazijos mokytojas Jonas Marcinkevičius. Mokiniai išgirdo daug šiltų sveikinimų ir palinkėjimų iš direktoriaus Rimto Baltušio, svečių ir savo mokytojų, tikimės, kad jie pildysis ir Velžio gimnazija pelnytai galės vadintis sėkmės ir lyderystės mokykla. Nuo šių mokslo metų tokia ir bus mūsų gimnazijos vizija.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata