telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2020-10-07 savizudybiu seminaras 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Velžio gimnazijos 5–8 kl. mokiniai Vasario 16-ąją paminėjo pasitikrindami savo žinias apie Lietuvos istoriją, geografiją, gimtąją kalbą žaismingame protmūšyje, kurio pavadinimu tapo poeto J.Zauerveino eilutės „Lietuviais esame mes gimę.... Valstybinės šventės paskatina ir įpareigoja jaunus žmones domėtis savo krašto kultūra, istorija, didžiuotis savo šaknimis.

Kiekviena klasė į protmūšį delegavo 5 narių komandą, kuri kartu su klasių vadovais turėjo susigalvoti pavadinimą ir parengti trumpą prisistatymą. Po išradingų prisistatymų sekė užduotys: paaiškinti senovinių žodžių reikšmes, atpažinti geografinius objektus, greitai atsakyti 10 klausimų apie Lietuvą, atpažinti, iš kokio regiono yra pasakojimą sekantis pasakotojas, pavadinti ištrauktą daiktą taisyklinga lietuvių kalba. Sirgalių nuotaikai pakelti buvo skirta ir interaktyvių užduočių: supinti komandos nariams iš virvučių kasą, pastatyti „gyvą“ skulptūrą „Lietuvos laisvei 99“. Komandoms taškų galėjo pelnyti ir klasių vadovai, dalyvaudami „mikliausio liežuvio“ konkurse, jie turėjo kuo daugiau kartų pasakyti greitakalbę. Deja, ši užduotis ne visiems mokytojams buvo lengvai įveikiama.Kol mokiniai klausėsi Lietuvos istorijos repo, komisija suskaičiavo komandų „uždirbtus“ taškus ir paskelbė šauniausias komandas: I-oji vieta 7b kl. (vadovė Irma Abukauskienė), II-oji vieta 8a kl. (vadovė Lina Žostautaitė), III- oji vieta 7a kl. (vadovė Dalia Karkazienė). Nors šįkart komandos ne juokais rungėsi, saldžių prizų ir padėkos raštų užteko visiems. Aktyvūs renginiai yra mėgstami ir motyvuoja mūsų mokinius, todėl jų neatsisakysime ir ateityje.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata