telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

11-17 Skaitymas 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Lapkričio 10 d. Šiaulių universiteto Užsienio kalbų studijų katedros dėstytojų surengtame trečiajame respublikiniame vertimo konkurse dalyvavo rekordinis mokinių ir studentų skaičius – apie 350. Konkurse dalyvavo Šiaulių, Alytaus, Kuršėnų, Joniškio, Kelmės, Mažeikių, Palangos, Panevėžio, Plungės, Šilalės, Radviliškio miestų mokiniai.

Konkurso dalyviai iš anglų, rusų, vokiečių, prancūzų ar ispanų kalbų į lietuvių kalbą vertė originalius skirtingoms amžiaus grupėms pritaikytus meninius prozos tekstus.Vertimui buvo skirtos 2 valandos. Populiariausia buvo anglų kalbos grupė, kurioje dalyvavo apie 200 dalyvių.

Gruodžio 8 d. mokiniai buvo pakviesti į Šiaulių universiteto Humanitarinio fakulteto surengtą apdovanojimų šventę. Renginio dalyviai šiltai sutiko Šiaulių valstybinio dramos teatro aktorę Nomedą Bėčiūtę, kuri jau trečius metus džiugina vertimo konkurso dalyvius ir prizininkus meniškai skaitomais tekstais. Šį kartą aktorė skaitė į lietuvių kalbą išverstas Jurgio Baltrušaičio, Osipo Mandelštamo eiles. Koncertinę programą praturtino Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokytojų Irinos Tautkuvienės ir Viktorijos Gurejevos duetas, kuris atliko dainas rusų ir ispanų kalbomis. „Romuvos" gimnazijos moksleivių vokalinis ansamblis „Fresco" (vadovė Aušra Kardašienė) atliko dainas vokiečių ir ispanų kalbomis, o Marinos Cvetajevos eiles rusų kalba skaitė Didždvario gimnazijos moksleivė Justina Pinskutė-Jasaitė, keliskart tapusi vertimo konkurso prizininke. Renginį vainikavo jau tradicija tapęs pasivaišinimas tortu, kurio „autorė" – ispanų ir prancūzų kalbų dėstytoja Regina Bikulčienė.

O pati džiugiausia naujiena, kad 1-ąją vietą 9–10 klasių mokinių grupėje laimėjo Velžio gimnazijos Ia klasės mokinė Evita Švėgždaitė, kurią lietuvių kalbos moko mokytoja Irena Kairevičienė, o anglų k. – Rasa Stakienė.

 

Rasa Stakienė
Velžio gimnazijos anglų kalbos mokytoja

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata