telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-15 sveikata1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Panevėžio rajono Velžio gimnazijos komanda rugsėjo 26 dieną išsiruošė į Lodz miestą Lenkijoje. Ten vyko jau šeštasis tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto „Multidisciplinary flipped learning with ICT“ partnerių susitikimas.

Lenkijoje visą savaitę mokėmės kūrybiškumo ir verslumo. Stebėjome projekte dalyvaujančių partnerių pristatymus apie sėkmingus žmones. Mokiniai dirbdami tarptautinėse grupėse kūrė idėjas ir suko galvas, kaip jas įgyvendinti. Mokinių sukurti inovatyvūs produktai stebino visus. Buvo pristatytas magiškas skaitmeninis rašiklis, kuris rašant gali taisyti klaidas. Nustebino ausinės, kurios girdimą tekstą gali versti į visas pasaulio kalbas. Atsistojęs ant stebuklingo kilimėlio kiekvienas galėtų šokti. Viena komanda pristatė įrenginį, kuris galėtų įrašyti visus mūsų sapnus. Šiuo metu aktualiausias būtų sveikatos skaičiuotuvas, tai prietaisas, kuris gali suskaičiuoti ir mums parodyti kiekvieno produkto kalorijas ir maistingumą. Visos idėjos buvo vertos dėmesio, tik liko jas įgyvendinti.

Mokiniai ne tik kūrė idėjas, bet ir kūrybiškumą ugdė gamindamiesi apyrankes, dalyvaudami kūrybiniuose ir sportiniuose užsiėmimuose. Mes lankėmės Maurzyce etnografiniame muziejuje, kuriame kepėme duoną ir pyragėlius. Lankydamiesi Klodawa druskų kasyklose susipažinome su šachtininkų darbu, sužinojome, kaip kasama ir gabenama druska, skanavome ją ir džiaugėmės galimybe pabūti veikiančiose kasyklose.

Mus sužavėjo Lodz miesto autentiškumas, senamiestis ir Manufaktūros didybė. Mes vaikščiojome Piotrkovka gatve, kuri, kaip teigia miesto gyventojai, yra ilgiausia tik pėstiesiems skirta gatvė Europoje. Taip pat projekto dalyviams buvo garbė susitikti su Lodz miesto prezidentės pavaduotoju, kuris pristatė miestą, jo kultūrinį ir pramoninį paveldą, supažindino su švietimo sistema, nurodė bendradarbiavimo kryptis. Būdamas Lenkijoje turi būtinai apsilankyti Krokuvoje, dar vadinamoje karalių ir bažnyčių miestu. Mes aplankėme ant Vavelio kalvos esančius ir virš Krokuvos senamiesčio iškilusius XVI a. karališkuosius rūmus. Pietavome Turgaus aikštėje, kurioje stovi Rotušės bokštas, šv. Adalberto bažnyčia, paminklas Adomui Mickevičiui, Marijos bažnyčia.

Ši savaitė pagilino mūsų žinias apie Lenkijos žmones, jų kultūrinį paveldą. Mes mokėmės iš kitų, patys kūrėme ir įgyvendinome verslumo idėjas. Taip pat susipažinome su partnerių šalių sėkmingais žmonėmis ir pristatėme savo šalies žmonių sėkmės istorijas.

2015-1-TR01-KA219-021988_6 „Erasmus+“ programos 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Multidisciplinary Flipped learning with ICT“ įgyvendinimui Europos Sąjunga suteikė finansinę paramą.

 

Projekto koordinatorė Jurgita Kuprinskienė

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata