telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Europos merginų jaunių (iki 18 metų) krepšinio čempionato nugalėtoja

Viltė Andrunavičiūtė, IVb kl. – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-12-16 Pateikčių konkursas 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Artėjant Tarptautinei mokytojų dienai Panevėžio rajono švietimo centro direktorė Jurgita Vaitiekūnienė padėkos raštais ir asmeninėmis dovanėlėmis apdovanojo Velžio gimnazijos mokytojus, padedančius kurti Lietuvos švietimo įvaizdį tarptautiniame kontekste. Anglų kalbos mokytojoms Rimai Stongvilienei ir Vaidai Šiaučiūnei direktorė padėkojo už bendradarbiavimą įgyvendinant kartu su Portugalijos ir Ispanijos įstaigomis vykdytą ir puikiai įvertintą „Erasmus+“ projektą „Inovatyvaus mokymosi metodai suaugusiųjų švietime“ bei mišriojo anglų kalbos mokymosi modelio išbandymą naudojantis „Moodle“ platforma. Pradinių klasių mokytojui Jonui Marcinkevičiui ir lietuvių kalbos mokytojai Reginai Švagždienei – už pasidalijimą etnokultūrinio ugdymo patirtimi, kuri buvo virtualiai pristatyta Ulan Ude (Rusijoje) vykusioje tarptautinėje konferencijoje „Baikalo susitikimai IX: etnokultūrinis ugdymas socialiniame, kultūriniame ir ekonominiame kontekste“ . Matematikos mokytojui Viktorui Samoilovui įteikta padėka už pagalbą rengiant pranešimą „Robotų pritaikymas pradinėje mokykloje“ tarptautinei konferencijai, kuri spalio 6–7 d. vyks Veronoje (Italijoje). Dėkojame Velžio gimnazijos mokytojams už tarptautinę patirties sklaidą.

 

Renata Jankevičienė, Panevėžio rajono švietimo centro direktoriaus pavaduotoja

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata