telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2020-12-16 Pateikčių konkursas 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


12 valandą į savo gimnaziją rinkosi mokiniai, tėveliai, svečiai. Nuotaikos pakilios, veiduose šypsenos, nes oras puikus ir šiandien dar tik šventė, malonus susitikimas su draugais, mokytojais. Džiugu, kad Velžio gimnazijos bendruomenė nemažėja, mokslo metus pradės 523 mokiniai, 56 mokytojai, ypač maloniai stebina pirmokų skaičius, jų 51, suformuotos net 3 klasės. Rugsėjo 1-osios šventėje tautinę atmosferą kūrė tradiciniu lietuvių kostiumu pasipuošę vedėjai, šokėjai ir atributika. Tradicinę šventinę programą paįvairino šaunūs gimnazijos meno kolektyvai, dalyvavę Lietuvos moksleivių dainų šventėje „Tu mums viena“, skambėjo kamerinio choro „Mozaika“ (vadovės Z.Tikuišienė ir R.Storastienė) skambios dainos, sukosi „Kupolėlės“ (vadovas J.Marcinkevičius) šokėjų poros. Pajutome ir mes visi dalelę dainų šventės nuotaikos. O labiausiai visus nustebino mažoji pirmokė Danielė Niunevaitė nuostabiai padainavusi dainelę didžiulei auditorijai. Šventėje tradiciškai skambėjo gimnazijos direktoriaus, abiturientų, mokinių parlamento prezidentės sveikinimai, linkėjimai. Gimnazijos bendruomenę pagerbė ir gausus būrys svečių – Panevėžio r. savivaldybės tarybos nariai A.Birbilas, M.Petrauskaitė, D. Juodelienė, Velžio seniūnas A.Viržaitis. Kaip ir kasmet į dangų pakilo balionai su mokinių svajonėmis ir lūkesčiais. Belieka tikėtis jų išsipildymo.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata