telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2021-04-09 su Velykom.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Velžio gimnazijos dramos studija gegužės 12 d. dalyvavo respublikiniame švietimo įstaigų teatrų festivalyje „Saulės zuikutis-2016“ Šeduvoje, Radviliškio r. Kadangi spektaklis „Bulvinė pasaka“ pavyko, ir jau buvome scenoje „apšilę“, išdrįsome užsiregistruoti į minėtą festivalį. Tai tradicinis Radviliškio r. švietimo ir sporto skyriaus bei Šeduvos gimnazijos organizuojamas festivalis, vykstantis visą savaitę.Kievieną dieną įvairaus amžiaus žiūrovai pamoto po 4–6 moksleiviškus spektaklius iš visų Lietuvos mokyklų - Alytaus, Kėdainių, Šilalės, Mažeikių, Anykščių ir kt. Panevėžio kraštui atstovavome tik mes, velžiečiai. Savo „Bulvinę pasaką“ parodėme Šeduvos gimnazijos 5–8 kl.žiūrovams, kurie labai emocingai priėmė mūsų spektaklį ir negailėjo plojimų. Festivalio organizatoriai mūsų jaunuosius aktorius žaismingai pakalbino ir apdovanojo saldumynais bei padėkos raštu. Buvo šaunu, kad galėjome ne tik pasirodyti, bet ir pažiūrėti Mažeikių moksleivių namų dramos studijos „Atžalynas“ spektaklį „Vaiknamis“, kuriame buvo paliečiamos skausmingos nereikalingų vaikų temos. Viena – rodyti spektaklį savo mokykloje, kita – svetur, tai labiau mobilizuoja mokinius, moko atsakomybės, skatina pasitikėjimą. Šaunuoliai septintokai, suvaidino puikiai. Puiki relaksacija po vaidinimo buvo pasivaikščiojimas po Burbiškio dvaro tulpynus ir pavasariška fotosesija nuostabioje aplinkoje. Labai ačiū mokinių tėveliams, kurie skatino vaikus vykti ir sumokėjo už kelionę į festivalį.

 

Dramos studijos vadovė Regina Švagždienė

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata