telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Europos merginų jaunių (iki 18 metų) krepšinio čempionato nugalėtoja

Viltė Andrunavičiūtė, IVb kl. – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-16 VirvesTraukimas 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

 

Velžio gimnazijos Dramos studija gegužės 3 d. pakvietė žiūrovus į spektaklio „Bulvinė pasaka“ pagal D. Čepauskaitės pjesę premjerą. Į pirmąjį spektaklį buvo pakviesti gimnazijos pradinukai ir Velžio vaikų lopšelio - darželio vaikučiai. Premjera jauniesiems aktoriams buvo tikra šventė, žiūrovų plojimai, dėmesys, premjeros tortas, žiūrovų saldainiai, gėlės. Mokiniai labai norėjo parodyti spektaklį ir savo artimiesiems, todėl gegužės 11 d., 18 val. į salę gausiai rinkosi tėveliai, močiutės, broliai, seserys, tetos, dėdės ..., vėl gėlės, tėvelių tortas, obuoliai ir nuoširdus artimiausių žmonių dėmesys. Ačiū tėveliams, surenguiems vaikams tikrą šventę.

Kodėl ėmėmės būtent šios medžiagos? Norėjosi kažko linksmo, žaismingo ir kad būtų daug veikėjų, nes vaidinti norėjo beveik visa klasė. Aišku, pagrindinių vaidmenų visiems neužteko, teko net sukurti naujus personažus, pvz., karalienę Bulvienę, generolę Morką, kad daugiau būtų laimingų. Vaikams patiko ir tema – meilė, nesvarbu, kad tarp Ridikėlio ir Bulvytės. Kad mergaitės talentingos ir visada nori vaidinti, nieko naujo, bet ypač stebino puikiai ir su entuziazmu vaidinantys berniukai, jiems ir teko pagrindinis spektaklio krūvis. Šaunuoliai, ką ir bepridursi. Galiu pasidžiaugti, kad nupirkti spektakliui butaforiją, medžiagą vaikų kostiumams galėjome iš socializacijos projekto „Per teatrą į vaiko širdį“, lėšų, kurį finansuoja Panevėžio r. savivaldybė, todėl atrodėme estetiškai. Spektaklyje vaidino net 19 vaikų, beveik visa 7a kl., pagrindinius vaidmenis atliko K. Ignatavičiūtė – princesė Bulvytė, J.Speičys – Ridikėlis, E.Žekonis – pelių karalius, D.Oniūnas – karalius Bulvė, G.Zimnickaitė – karalienė Bulvienė, L.Pleskytė – generolė Morka, R.Tamošiūnaitė, U.Juozelėnaitė – pelės astrologės, K.Kievinaitė – bulvė pavyduolė. Mokiniai pažadėjo ir toliau vaidinti, bet kitiems metams išsiderėjo spektaklį, kuriame jau vaidins paauglius.

 

Dramos studijos vadovė ir spektaklio režisierė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata