telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2020-10-06 Aukštaitijos vandenyse 2.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Gruodžio 23 d. Velžio gimnazijoje, palydint senuosius metus, tradiciškai vėl vyko kalėdiniai renginiai. 5-8 kl. mokiniams šiemet vyko integruotas renginys „Kalėdiniai ir Naujametiniai sveikinimai iš viso pasaulio“. Ruošiantis jam reikėjo gerokai panaršyti po internetą, pasitelkti geografijos, etninės kultūros žinias, pastudijuoti šokius, muziką. Kiekviena klasė išsitraukė šalį ir paruošė teatralizuotą šventinį sveikinimą pagal tos šalies papročius ir tradicijas. Šaunūs renginio vedėjai Laura, Elijus ir Kamilė iš 7a kl. pakvietė visus į virtualią kelionę po metų sandūros šventes švenčiantį pasaulį. Prieš kiekvieną klasių pasirodymą žiūrovai didžiuliame ekrane galėjo išvysti filmukus apie Kalėdas ir Naujuosius metus švenčiančias šalis. Teatralizuotuose vaidinimuose pasaulio šalių koloritą mokiniai ir jų išradingi auklėtojai atskleidė per kostiumus, muziką, šokius, personažų improvizacijas. Scenoje su elfais šoko ir su Kalėdomis sveikino Santa Klausas iš Suomijos (5b kl.), senis Šaltis, Snieguolė bei animacinių filmukų personažai iš Rusijos (6b kl.). Meksikietiškus ritmus su gitaromis sinjoritoms „grojo“ mačo iš Meksikos (5a kl.), šokiais užbūrė žavios šokėjos iš Indijos (8a kl.), į kelionę po egzotiškus Emyratus ir švenčiančią Braziliją kvietė 7b ir 7a kl. Pagal kinų tradicijas su Naujaisiais sveikino drakonas (6a kl.). Amerikietiškas tradicijas atkūrė 8c kl., o kad Afrikoje irgi švenčiamos Kalėdos, įtikino spalvoti „svečiai“ iš Zimbabvės (8b kl.). Komisija ne tik gyrė artistus, bet ir apdovanojo didžiuliais greipfrutais bei nominacijomis už linksmumą, masiškumą, originalumą ir pn. Galima pasidžiaugti, kad kasmet mokiniai kalėdiniams vaidinimams pasiruošia vis išradingiau ir atsakingiau, todėl renginiai būna malonūs ir akiai, ir širdžiai.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata