telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Europos merginų jaunių (iki 18 metų) krepšinio čempionato nugalėtoja

Viltė Andrunavičiūtė, IVb kl. – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2020-11-28 Pirmoji pagalba 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Jau trečius metus Velžio gimnazija dalyvauja Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamoje Nacionalinėje karjeros savaitėje.

Lapkričio 17 dieną vyko II gimnazijos klasių mokinių susitikimas su SEB banko atstovais, diskusijos tema „Rytojus atėjo vakar“. Jos metu bandyta ieškoti atsakymų į klausimus: kokios profesijos atsiras ir išnyks, kiek kainuos studijos, kas yra finansinis saugumas? Diskusijos organizatoriai kvietė jau šiandien susimąstyti apie paprastus šiandieninius sprendimus – atsakomybę, tikslų turėjimą, kurie turės daug įtakos ateityje.

Lapkričio 19 dieną vyko II–III gimnazijos klasių susitikimas su Panevėžio kolegijos studijų ir karjeros centro konsultante Jovita Černiene. Susitikimo-diskusijos tema „Studijų galimybės Lietuvoje“. Konsultantė ragino jau šiandien galvoti apie tai, kas patinka, kas sekasi, kodėl sekasi? Supažindino su studijų perspektyvomis ir galimybėmis.

Lapkričio 20 dieną III gimnazijos klasių mokiniai susitiko su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Panevėžio skyriaus atstovais. Diskusijos tema „Ką verta žinoti apie valstybinį socialinį draudimą“. Dalykiško ir šilto pokalbio metu mokiniai buvo supažindinti su valstybinio socialinio draudimo sistema, diskutavo, kodėl naudinga būti jos dalyviu, sužinojo, kodėl reikia mokėti mokesčius. Buvo supažindinti su karjeros Sodroje perspektyvomis.

Lapkričio 24d. dieną IV gimnazijos klasės dalyvavo interaktyvioje „Svedbank“ paskaitoje tema „Dabarties technologijos, praeities profesijos ir ateities kompetencijos“, kurią vedė banko vyriausias ekonomistas dr. Nerijus Mačiulis.

Šią savaitę vykusių susitikimų pagrindinis tikslas - profesijų atstovams betarpiškai pristatyti savo profesiją moksleiviams, o svarbiausia paskatinti savo karjeros kelią planuoti jau šiandien.

 

Dalia Kukenienė

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata