telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2021-04-21 kurejo konkursas.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa


Kovo 10 dieną Velžio gimnazijos mokiniai paminėjo Lietuvos Respublikos nepriklausomybės 25-metį. Renginys prasidėjo darniai nuskambėjusiu Lietuvos Respublikos himnu, kurį mokiniai išmoko giedodami jį kiekvieną pirmadienį per pirmąją pamoką. Mokytojas A.Ambraška istoriko žvilgsniu atskeidė mokiniams šios ypatingos dienos prasmę. Toliau mokiniai žiūrėjo poetinę-publicistinę kompoziciją, skirtą Lietuvos Laisvės dienai, kurią atliko IV gimnazijos klasės mokiniai, lankantys teatro pamokas (mokytoja R.Švagždienė). Poetinius tekstus keitė gimnazijos muzikinių kolektyvų skambiai atliktos žinomos dainos, skirtos Lietuvai. Penktokių ansamblis (vadovė Z.Tikuišienė) atliko dainą „Ak, vija, pinavija", mokinių choras (vadovė Lina Kairytė) dainavo atgimimo laikų hitą „Pabudome ir kelkimės", dainą „Užauginta Lietuvoje" ir A. Mamontovo „Geltona, žalia, raudona". Renginys baigėsi IV gimnazijos klasės mokinio Aurimo paskaitytu Just. Marcinkevičiaus dramos „Mažvydas" monologu, kuris moko iš naujo sudėti pirmą žodį „Lietuva" ir, nepaisant mūsų šalies problemų, vėl iš naujo įvertinti Laisvę kaip brangiausią dovaną. Labiausiai džiugina, kad gimnazistai nebuvo abejingi žiūrovai, kartu dainavo, entuziastingai palaikė atlikėjus.

Pradinių klasių mokiniai taip pat šventė, jiems liaudiškus šokius šoko gimnazijos tautinių šokių kolektyvas „Kupolėlė" (vadovas J.Marcinkevičius), mažieji skaitė eilėraščius apie Lietuvą ir nuoširdžiai plevėsavo trispalvėmis bei geltonais, žaliais, raudonais balionais. Džiugu, kad jaunų žmonių karta, užaugusi jau nepriklausomoje Lietuvoje, suvokia, kad Laisvė brangiausia vertybė.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata