telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2020-09-29 Treniruote 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Šias metais gruodžio 19 d. vakarą Velžio gimnazijos gimnazistai (I-IV klasės) praėjusius metus palydėjo „Kaukių puotoje a la Venecija". Klasikinė muzika, žvakių šviesa, fotoaparatų blykstės, estetiškai papuošta aplinka, kvepiantys saldumynai, puošnios merginų suknelės, vaikinų kostiumai ir, žinoma, domino kaukės, - tokia atmosfera tvyrojo atėjus į renginį. Šventę pradėjo gimnazijos kvartetas nuotaikinga kalėdine daina (vadovė L.Kairytė), o toliau mokiniai patys kūrė sau šventę. IIa kl. suorganizavo puikų Kalėdinį protmūšį ir apdovanojo nugalėtojus, Ia kl. išmokino puotos dalyvius linksmą šokį, jam neabejingi liko ir mokytojai, šokę kartu su gimnazistais, IIb kl. pabandė užvesti kalėdinę dainą, Ib kl. įdomiai suorganizavo gražiausios vakarėlio kaukių poros rinkimus, kuriuos, beje, laimėjo mokytojai, IVb kl. dalyvius įtraukė į darbą liepusi pastatyti „ledo" skulptūras. Renginio vedėjai (antrokai Dominyka, Domantas ir mokytoja Regina) puotos dalyviams taip pat neleido nuobodžiauti, mokiniai kūrė reklamą, istorijas, auklėtojai sakė „tostus". Ypač populiari buvo IIIa, IIIb kl. suorganizuota fotosesija, kurios rezultatu – nuotraukomis dalyviai pasidžiaugė dar tą patį vakarą. IVa kl. įrengė „bufetuką" ir prekiavo fantastiškais naminiais saldumynais bei arbatėle. Nors iki Venecijos kaukių karnavalo mums dar labai toloka, bet šventiška ir linksma nuotaika buvo užvaldžiusi visus. Galbūt šią „avantiūrą" patobulinę pakartosime ir kitais metais.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata