telefonas     (8 45) 595 324                         email     sekretore@velziogimnazija.lt                           

Foto kaledinis Foto3 Foto2

Sveikiname

Sveikinu

Panevėžio r. pradinių klasių mokinių jaunojo kūrėjo konkurso "Aš kuriu", skirto Gyvūnų gerovės metams paminėti, nugalėtojos

Auksė Naujūnaitė, 3a kl. – I v.,

Gustė Baranauskaitė, 3a kl., – I v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

GTranslate

English

Google Translate Widget

Google Translate Widget by Infofru

Author Site Reviewresults

Atsitiktinė nuotrauka

2021-03-16 skautai 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Gruodžio 19 d. Velžio gimnazijoje vyko nuotaikingas 5-8 kl. „Kalėdinis-muzikinis šou". Mokiniai paruošė kalėdinius pasirodymus pagal įvairius muzikinius stilius: popsą, roką, disko, metalą, hausą, folklorą, kantri, repą, regį, rokenrolą. Vieni pasirinkto stiliaus kūrinius dainavo, kiti inscenizavo, treti pagal juos šoko, improvizavo. Daug žavesio pasirodymams suteikė dalyvių apranga, atitinkanti tam tikrą stilių, bei kalėdiniai akcentai. Renginį žaismingai, gyvai vedė talentingi vedėjai: Justinas Lukošius, Gabija Verikaitė, Eglė Pilkauskaitė. Mokinių improvizacijas balais vertino ir komisija (mokytojas J.Marcinkevičius, pavaduotoja S.Šukevičienė, dvyliktokai: Indrė Strolytė, Aurimas Davidonis.), kuri greta pagyrų žėrė ir kritiką. Kadangi renginys vyko konkurso forma, buvo apdovanoti nugalėtojai. I-ąją vietą laimėjo įspūdingai disko stiliumi pasipuošusi ir pagal Bony M dainą improvizavusi 6a klasė (auklėtoja L.Žostautaitė), II-ieji buvo 7b klasė (auklėtojas A.Ambraška), inscenizavusi folk stiliumi „Liūdnų slibinų" dainą, III–ieji mažiausieji - 5b klasė (auklėtoja I.Abukauskienė), parodžiusi tikrą rokerių šou. Puikiai atliktu kantri stiliaus šokiu išsiskyrė ir 7c klasės merginos (auklėtoja V.Šiaučiūnė), 8c klasė (auklėtoja D.Vizbarienė) žiūrovus sužavėjo improvizacijomis pagal rokenrolą su pačiu „Elviu Pesliu", o 5a klasė (auklėtoja D.Karkazienė) vieninteliai gyvai padainavo kalėdinę dainą ir „pastatė" senį besmegenį. Belieka pasidžiaugti mokinių ir auklėtojų kūrybiškumu bei iniciatyvumu ir laukti Šv. Kalėdų.

 

Neformalaus ugdymo organizatorė Regina Švagždienė

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Priėmimas

Prašymai į pirmas klases priimami nuo 2022 m. sausio 10 d.

SKAITYTI DAUGIAU >>

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

 

PANKO logo1

Naujienų prenumerata