PRAŠYMAI Į PIRMAS KLASES PRIIMAMI NUO 2021 m. sausio 4 d. SKAITYTI DAUGIAU >>

Arrow up
Arrow down
Foto kaledinis Foto3 Foto2 Foto1

Sveikiname

Sveikinu

Virvės traukimo festivalio komandas-nugalėtojas:

4a kl. komanda – I v.,

5c kl. komanda – I v.,

6c kl. komanda – I v.,

7a kl. komanda – I v.,

7b kl. komanda – II v.,

I–III kl. komanda – II v.

„Kuriame Lietuvos ateitį"

 Autobusas

Tėvų linija

 Tėvų linija

Atsitiktinė nuotrauka

2021-03-16 skautai 1.jpg

Bibliotekos tinklaraštis

biblioteka

Žurnalistų tinklaraštis

zurnalistai

Skautų tinklaraštis

skautai2

Besimokanti mokykla

Besimokanti mokykla3

Mokinių vežimas

 Autobusas

Vertimai

ltende

Tarptautiniai projektai

baneris

ErasmusLogo

ProSocial values3 2

RoBy Blue&LightGreen comp left

Reklama

Globa

Virtualios aplinkos – nauji įgūdžiai ir nauji iššūkiai

 

Susiklosčius neeilinei pandemijos situacijai nuo kovo mėnesio (2020 m.) Velžio gimnazijos mokytojai mokosi dirbti virtualioje Teams aplinkoje. Numatyti 3 kvalifikacijos tobulinimo renginiai, iš kurių 2 jau įvyko: ,,Virtualių aplinkų naudojimo galimybės ugdymosi procese.“, „Offise365 panaudojimas ugdymosi procese“. Trečiasis mokytojų kvalifikacijos kėlimo renginys „Interaktyvių mokymo priemonių kūrimas “ numatytas spalio mėnesį.

Tikimės, kad mokytis galėsime kartu su visais ir vieni iš kitų, o ne nuotoliniu būdu. Planuojame, kad 95% pedagogų įgis reikalingų gebėjimų dirbti virtualioje aplinkoje „Office 365“, nuo 60% iki 80% stebėtų pamokų bus panaudojamos skaitmeninės mokymosi aplinkos.

IT mokymus, iš projekto „KOKYBĖS KREPŠELIS“ NR. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001, finansuojamo Europos socialinio fondo lėšomis, veda Velžio gimnazijos informacinių technologijų mokytoja metodininkė Edita Davidonytė.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Silvija Šukevičienė

 

 

 

 

 

 

 

Tarptautinė 1–4 klasių mokinių praktinė konferencija „Žemė – mūsų rankose“
2021 m. Lapk. 29 d.

Lapkričio 23 d. gimnazijos pradinukai – 1b, 2b, 2c ir 3c klasių mokiniai – dalyvavo tarptautinėje 1–4 klasių mokinių praktinėje konferencijoje „Žemė – mūsų rankose“. Jaunieji pranešėjai pristatė ne tik atliktas tyrimines veiklas, bet ir patobulino viešojo kalbėjimo įgūd [ ... ]

Gimnazistai tarptautiniame Erasmus+ projekte „WEAR(E)ABLE"
2021 m. Lapk. 11 d.

Spalio 18–23 dienomis mes, Velžio gimnazijos šeši III-IV gimnazijos klasių mokiniai, dalyvavome tarptautiniame Erasmus+ projekte "WEAR(E)ABLE - BEST DRESSED SUSTAINABLY" vykusiame Austrijoje. Šio projekto tikslas – supažindinti jaunus žmones su greitos mados žala pasauliui, skatinti naud [ ... ]

Ūkininkas ar medienos ekspertas?
2021 m. Spal. 29 d.

  Apsispręsti nelengva... nes ir ūkyje, ir lentpjūvėje tiek daug įdomių veiklų! Spalio 22 d. 1b klasės mokiniai skubėjo pas ūkininką – Aleksandro tėtį. Jie nekantravo pamatyti, kiek paaugo jų klasėje inkubatoriuje išsiritę ir 2 savaites kruopščiai auginti viščiukai. Nor [ ... ]

Pirmokai – draugiški gamtai!
2021 m. Spal. 27 d.

Spalio 27 d. 1b klasėje vyko neįprasta pamoka – mokytojavo penktokės! Jos parengė ir pirmokams pristatė projektą „Šiukšlių rūšiavimas”. Mažieji mokinukai ne tik sužinojo, kodėl ir kaip reikia rūšiuoti atliekas, ką reiškia kiekviena šiukšlių konteinerio spalva, bet atliko i [ ... ]

Magiški kiaušiniai
2021 m. Spal. 26 d.

  1b, 2b ir 3a klasės mokiniai dalyvavo unikalioje edukacinėje programoje „Magiški kiaušiniai“. Mokiniai išvydo mažą stebuklą – skylančius kiaušinius ir išsiritančius mažus viščiukus. Edukacinė programa suteikė galimybę tiesiog klasėje stebėti, kaip į pasaulį ateina [ ... ]

Karjeros savaitė
2021 m. Spal. 21 d.


Spalio 11–15d. Velžio gimnazijoje vyko karjeros savaitė, kurios metu buvo surengtos įvairios veiklos mokiniams. 1–3 klasių mokiniai piešė savo svajonių profesiją, 2c klasės mokiniai vyko į Ilzenbergo dvarą, kur tiesiogiai susipažino su istoriko-muziejininko, edukatoriaus profesija. T [ ... ]

Kūno kultūros ir sporto diena
2021 m. Spal. 7 d.

Šią savaitę vyko Kūno kultūros ir sporto dienai paminėti estafetinio bėgimo varžybos. Dalyvavo 1 - 4 klasių, 5 – 8 klasių, I – III klasių mokiniai, komandas sudarė 3 mergaitės 3 berniukai. 1a – 3.00.28
1b – 2.45.06
2a – 2.32.61
2c – 2.51.65
3b – 2.18.30
3c – 2.30.54 5a –  [ ... ]

Europos kalbų diena
2021 m. Spal. 5 d.

Kaip ir kiekvienais metais Velžio gimnazijos užsienio kalbų mokytojai su mokiniais minėjo rugsėjo 26-ąją – Europos kalbų dieną. Prieš šią šventę dėstantys mokytojai savo pamokose priminė apie būtinybę mokytis ir žinoti kuo daugiau užsienio kalbų. Ir,žinoma, kalbėta apie tai, [ ... ]

Judesio praktikos užsiėmimai Velžio gimnazijoje
2021 m. Spal. 4 d.

  Rugsėjo 27 dieną Panevėžio rajono Velžio gimnazijoje lankėsi nuostabi trenerė Akvilė, kuri vedė vaikams sveikatos ir judesio užsiėmimus. Užsiėmimų metu vaikai susipažino su naujomis judesio formomis, atliko saulės pasveikinimą, komandinius žaidimus, kurie labiau suartina kl [ ... ]

Interaktyvi paroda „Šiaurės šalių vaikų knygų potvynis“
2021 m. Rugs. 17 d.


Rugsėjo 17 d. 3c klasės mokiniai lankėsi Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje, kur šiemet vienintelį kartą Lietuvoje surengta interaktyvi paroda „Šiaurės šalių vaikų knygų potvynis“. Čia vaikai leidosi į pažinimo kelionę simboliniu laiv [ ... ]

Skautai budi - nemiega
2021 m. Rugs. 17 d.


Kiekviena vasara skautams – naujų atradimų, patirčių ir nuotykių metas. Ne išimtis ir šie metai. Per šį nelengvą visiems laikotarpį džiaugiamės, kad Panevėžio krašte galėjome suorganizuoti net 2 vasaros stovyklas, įgyvendinti 7 projektus ir savanoriauti ne viename renginyje. Da [ ... ]

Ką penktokams pašnabždėjo projektas „Skraidantys puslapiai“?
2021 m. Birž. 30 d.


Ne veltui sakoma, kad knyga yra geriausias draugas ir išmintingiausias patarėjas. Knygų skaitymas atveria vartus į stebuklų ir paslapčių pasaulį, supažindina su svečiomis šalimis, jų tradicijomis. Skaitydami aplankome daugybę gražių vietų ir susipažįstame su žmonėmis, kurių niek [ ... ]

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga 
Panevėžio r. Velžio gimnazija
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas   190398779
Adresas   Žemdirbių g. 15, Velžio k.,
LT-38128 Panevėžio r.
Telefonas       (8 45)  595 324
Faksas       (8 45)  595 324
 
 Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pamokų laikas

1 pamoka 8.15– 9.00
2 pamoka 9.05– 9.50
3 pamoka 10.00–10.45
4 pamoka 11.05–11.50
5 pamoka 12.10–12.55
6 pamoka 13.05–13.50
7 pamoka 13.55–14.40
8 pamoka 14.45–15.30
9 pamoka 15.35–16.20

Mėnesio darbo planas

CIKLOGRAMA

 

Rugsėjis

Spalis

Lapkritis

Gruodis

Sausis

Vasaris

Kovas

Balandis

Gegužė

Birželis

Dalyvaujame:

 STEM logo

 

 

KK projekto logo

 

 RenkuosiMokytisLogo

 Kuriame Lietuvos ateitį

 

Straipsnių archyvas

Powered by mod LCA

Apie mus rašo

SvietimoNaujienos logo
 
STEAM failiukui nuoroda
 
GNTV logo 

Karjeros ugdymas

 KTU baneriukas

Naujienų prenumerata