English French

Dienos citata

Sąžiningumas – geriausia politika. (M. De Servantesas)

Filmukas apie gimnaziją

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Facebook

Administratorius

Edita Davidonytė, IT mokytoja

it@velzio.panevezys.lm.lt   it@velzio.panevezys.lm.lt

powered by camp26
Tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitė PDF Spausdinti Write e-mail
Parašė   
Penktadienis, 25 kovas 2011 13:34

 


 

 

Tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitė

Kovo 14–18 dienomis mokykloje vyko tradicinė Tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitė.  03-14 – pasaulinė skaičiaus π ≈ 3.14 diena. Gimnazijos moksleivius pakvietėme rungtyniauti, kas daugiau išmoks skaičiaus pi skaitmenų po kablelio. nepralenkiamas buvo Tomas Sabanskas, žinojęs net 141 skaitmenį po kablelio. Antradienį vyko konkursas „Žmogus-enciklopedija“. Mokiniai turėjo atsakyti į 10 klausimų, surinktų iš visų gamtamokslių dalykų. Šio konkurso nugalėtoja – aštuntokė Miglė Taresevičiūtė. trečiadienį 11–12 klasių mokiniai susitiko su svečiais iš KTU. Ketvirtadienį nuo pirmokų iki dvyliktokų dalyvavo tarptautiniame Kengūros konkurse. rezultatus sužinosime gerokai vėliau. Tą pačią dieną septintokai ir keletas šeštokų vyko į Panevėžyje vykusį renginį „Saugesnio interneto akademija“. Teobuse, kuriame įrengta klasė, buvo kalbama apie tinkamą naudojimąsi internetu, populiariaisiais socialiniais tinklalapiais, patarė kokias nuotraukas dėti į virtualią erdvę. lektorius priminė, kad elektroninės patyčios gali būti skaudesnės nei išsakytos tiesiogiai. Vaikai grįžo į mokyklą geros nuotaikos, gausiai parsivežę iš renginio dovanų už aktyvų dalyvavimą diskusijose. Penktadienį per ketvirtą 9-kai ir 10-kai skubėjo į aktų salę, kur vyko integruota gamtos mokslų pamoka „Terminų mūšis“. Keturios komandos labai aktyviai atlikinėjo užduotis, bet nepralenkiami buvo 10a mokiniai. Tikimės ir kitais metais tokio aktyvaus dalyvavimo..

IT mokytoja Edita Davidonytė

                                                   

 

 

 

LAST_UPDATED2
 
Visos teisės saugomos © 2014 Velžio gimnazija.
Joomla! iyra nemokama programinė įranga, platinama pagalGNU/GPL licenziją.