PRAŠYMAI Į PIRMAS KLASES PRIIMAMI NUO 2024 m. sausio 8 d. SKAITYTI DAUGIAU >>

Arrow up
Arrow down
Print

Velžio gimnazijoje vyksta Erasmus+ projektas „STEAM mokymasis. Iki begalybės“ („Learning STEAM.To infinity and beyond“ kodas :2017-1-LT01-KA101-034992)

Projektą finansuoja Europos Komisija.

Projekto tikslas – inovatyviai, kūrybiškai, suprantamai ir prieinamai mokyti STEAM (science, technology, engineering, art, math – gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, kūrybiškumo, matematikos ( angl.)) dalykų gimnazijoje.

Gimnazijos vizija – sėkmės ir lyderystės mokykla, todėl kokybės užtikrinimas, tarptautiškumas šios vizijos įgyvendinimui yra ypač svarbūs.Turime tobulinti šias sritis: personalo užsienio kalbų mokėjimą, išmokti taikyti naujus mokymo metodus, organizuoti mokymo ir mokymosi procesus.Tikime, kad patobulinę minėtas sritis gebėsime sėkmingai diegti ir stiprinti STEAM ugdymą gimnazijoje, pradėdami jį taikyti nuo pradinio ugdymo, ieškodami būdų, kaip tai padaryti per žaidimus ir meninę raišką. Tobulinsime bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, ieškosime partnerių bendrai tarptautinei projektinei veiklai.

Projekto trukmė – dveji metai. Per šį laikotarpį kvalifikacijos kėlimo kursuose dalyvaus 13 pedagogų. Į mokymus vyks ir didesnę, ir mažesnę patirtį turintys pedagogai, taip įgyvendindami gimnazijos principą „Mokomės mokyti“.

Į pirmuosius mokymus Maltoje vyko informacinių technologijų ir muzikos mokytojos, kurios Linguatime School of English gilino anglų kalbos žinias.Vyksta paruošiamieji darbai mokymams Tenerifėje (Ispanija). Dalyviai išmoks taikyti naujas metodus, siekiant, kad gimnazija lyderiautų IT srityje.

Kursuose Barselonoje (Ispanija) projekto dalyviai mokysis įvesti į ugdymo procesą žaidimo elementus, Gibraltare – lauko pedagogikos, mobiliųjų įrenginių pritaikymo – Porte (Portugalija). Projektą užbaigs kvalifikacijos kėlimo kursai „Tarpkultūrinio bendradarbiavimo galimybės ir patirtys“ Larnakoje (Kipras).

Projekto veikla turės įtakos ne tik projekto dalyviams, bet ir institucijai bei visai bendruomenei, nes padės kurti ilgalaikius, tvarius bendradarbiavimo ryšius, skatins projektinėje veikloje dalyvauti ne tik pedagogus ir mokinius, bet ir visą bendruomenę.

 

Projekto koordinatorė Rita Storastienė